anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

[Rezolvat] Nu pot sa alimentez contul Orange Money

darvin
Junior entuziast
Buna ziua.
Stiti daca a revenit la normal aplicatia orange money? Incerc sa alimentez contul si nu se poate chiar daca am cardurile salvate.
Multumesc
9 Răspunsuri 9

DanielaH
Moderator
Aplicația funcționează. Eu am alimentat acum 2 minute. Îți apare vreun mesaj de eroare? Ce anume se întâmplă?

darvin
Junior entuziast
Nu apare mesaj eroare imi arata ca si cum am un card nou de pe care alimentez cu toate ca am cardurile salvate.

Razvan
#StarMember
Se întâmplă, aleator, ca 1-2 zile/lună sa nu putem alimenta contul Orange Money. Mâine o să îți funcționeze, părerea mea este că din cauza nr. de licențe ne dezactivează temporar accesul în OM, adică nu putem alimenta. Am pățit de 2x, cam odată pe lună și alți cunoscuți. O să te obișnuiești în timp.

darvin
Junior entuziast
Nu am avut probleme până acum cu alimentarea.Acum dupa acest upgrade am patit asa ceva.

Razvan
#StarMember
Nu te-ai nimerit în acea zi cu suspendarea alimentarilor în cont, presupun că nu îl alimentezi zilnic.

Vio73
#StarMember
Am pățit și eu pe data de 1 iulie dimineața. Are momente când nu vrea, pur și simplu, dar nu mă mai chinui să înțeleg ceva.

Razvan
#StarMember
Azi am alimentat vreo 600 de lei, după care mi-au tăiat accesul, probabil că voi putea alimenta din nou, începând de mâine.

DanielaH
Moderator
@darvin, ai reușit să alimentezi contul Orange Money? Te așteptăm să revii cu mai multe detalii. Mulțumim.

darvin
Junior entuziast
Scuze.Am reusit cred ca a fost problema atunci cu update.Multumesc pt ajutor.