anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Plati cu Orange Money.

Miha_Z
#StarMember
Plățile cu Orange Money pot fi făcute doar în tara sau merg și în străinătate?
1 Soluţie acceptată‚

Ascary
Campion certificat
Plățile pot fi făcute oriunde in lume in magazinele care accepta carduri Visa.Orange Money este doar o aplicatie.,cardul este cel cu care se poate face plata sau transferuri bancare ori alte operațiuni financiare,exact cum se poate face plata cu un card emis de o altă instituție bancară.

Vizualizare soluţie în postul original

3 Răspunsuri 3

Ascary
Campion certificat
Plățile pot fi făcute oriunde in lume in magazinele care accepta carduri Visa.Orange Money este doar o aplicatie.,cardul este cel cu care se poate face plata sau transferuri bancare ori alte operațiuni financiare,exact cum se poate face plata cu un card emis de o altă instituție bancară.

imch
Cunoscător certificat
Eu am folosit Orange Money doar in ipostaza de cont digital si doar pentru transferuri in Romania si plati la furnizorii de utilitati. De altfel contul digital poate fi folosit doar catre conturi in lei deschise la banci din Romania. Daca ai nevoie de plata in strainatate, trebuie sa optezi pentru asocierea contului digital cu un card de debit Orange Money. Acesta este un card fizic, emis de Visa, si poate fi folosit oriunde in lume, in conditiile stipulate de emitent.

Vio73
#StarMember
Cred că nu există niciun fel de restricție.