anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Orange Money Green Card = Love

fortheworld
Junior entuziast
Recomand ca OrangeMoney să implementeze un concept demonstrat deja funcțional în parteneriat cu Mastercard conform https://newsroom.mastercard.com/eu/press-releases/mastercard-expands-partnership-with-bunq-to-accelerate-bunqs-european-growth
OrangeMoney ar putea planta câte un Copac la o anumită sumă tranzacționată din contul clientului gen cumpărături, facturi etc. În România cu siguranță sunt multe ONG-uri sau instituții care pot rezolva acest lucru cu finanțarea OrangeMoney.
Orange se poate asigura mai întâi că totul este ok iar Copacii vor fi chiar plantați într-un mod cât mai transparent cu implicarea Fundației Orange chiar 🙂
Personal nu folosesc OrangeMoney card ci Bunq Green Card de care sunt foarte mulțumit dar aș dori și oferta Orange card în RON când va include proiecte sustenabile.
Împreună putem să RESTART România, să ajungem la o societate ce protejează natura lasând generațiilor viitoare un aer mai curat cu multe păduri verzi.
Să-mi spuneți când este nevoie de un voluntar la plantat, ajut cu plăcere. Zâmbete!
1 Soluţie acceptată‚

MihaelaC
Community Manager
Community Manager
Mulțumim pentru sugestie, vom transmite colegilor :) Legat de plantat copaci sunt și companii care platează câte un copac pentru fiecare comandă, de exemplu Vivo Life și eu mai folosesc Ecosia (motor de căutare, ei plantează un copac pentru fiecare 45 de căutări).

Vizualizare soluţie în postul original

1 Răspuns 1

MihaelaC
Community Manager
Community Manager
Mulțumim pentru sugestie, vom transmite colegilor :) Legat de plantat copaci sunt și companii care platează câte un copac pentru fiecare comandă, de exemplu Vivo Life și eu mai folosesc Ecosia (motor de căutare, ei plantează un copac pentru fiecare 45 de căutări).