anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Nu mai primesc puncte TY aferente tranzactiilor cu cardul Orange Money

Amelie
Explorator
Bună dimineața! De o săptămână aprox nu mai primesc puncte TY aferente tranzactiilor cu cardul Orange Money.Punctele acumulate până acum sunt de 55 Euro. Am făcut în ultima săpt mai multe plăți atât cu7 cardul fizic cât și cu cel virtual, dar nu am mai primit un cent în plus. Care ar fi problema?
1 Soluţie acceptată‚

Razvan
#StarMember
Primești până la 50 puncte thank you lunar prin tranzacțiile efectuate cu cardul Orange Money/aplicația Orange Money. Pe data de 1 a fiecărei luni se resetează contorul și vei primi, din nou, 50 puncte la primele 50 de tranzacții din luna curentă. Spor la cumpărături.

Vizualizare soluţie în postul original

5 Răspunsuri 5

Jay
Campion certificat
Buna! Posibil sa fie ceva intarzieri.. am mai vazut discutii ca au mai fost probleme cu Orange Money. E bine ca ai intrebat, poate se face o verificare.. Este posibil sa fi atins limita lunara? "Loialitatea este răsplătită la fiecare plată Orange Money Până la 50 puncte Thank You lunar, însumând maximum 90€/an*, la tranzacțiile cu cardul de debit sau din contul digital." *Pot fi folosiți la cumpărarea unui telefon nou din magazinul online Orange, împreună cu prelungirea abonamentului pe 24 de luni. https://www.orange.ro/money/oferte/

Razvan
#StarMember
Primești până la 50 puncte thank you lunar prin tranzacțiile efectuate cu cardul Orange Money/aplicația Orange Money. Pe data de 1 a fiecărei luni se resetează contorul și vei primi, din nou, 50 puncte la primele 50 de tranzacții din luna curentă. Spor la cumpărături.

Vio73
#StarMember
Exact! Primești puncte doar în limita a 50 de tranzacții. După aceea, nu se mai primesc puncte thank you decât începând cu data de 1 a lunii următoare. Oricum, cred că este destul de bine și așa! Succes!

DanielaH
Moderator
@Amelie, ai clarificat situația cu punctele TY? Revino, te rog, și oferă-ne mai multe detalii. Te așteptăm.

Amelie
Explorator
@DanielaH, nu s-a rezolvat. dar e posibil să fie așa cum a spus cineva mai sus, să fi depășit norma de 50 puncte pentru tranzacții/lună. Menționez că și plătesc des cu cardul fizic și virtual. Poate începând de azi, să se înceapă să se contorizeze din nou. Voi urmări