anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Nu îmi trece de validarea video in orange money

Florinel1978
Junior
De ce nu îmi trece de validarea video? am mai mult de o săptămână în aplicația Orange money!!!
10 Răspunsuri 10

teacher_
#StarMember
Salut! Ai validat adresa de mail ? Ai primit ceva notificări pe mail? In mod normal.ar fi trebuit să fii contactat, dar trebuie sa tii seama și de faptul că au fost câteva zile libere....

And04
Senior
Salutare, @Florinel1978 Posibil sa fie aceste intarzieri si din cauza sarbatorilor Pascale. Verifica totusi sa nu fi primit ceva pe mail. Pasii pentru crearea contului Orange Money sunt acestia: https://www.orange.ro/help/cum-activez-serviciul-orange-money-8068

DanielaH
Moderator
@Florinel1978, ai mai încercat? S-a rezolvat problema?

Florinel1978
Junior
Da, am uitat de sărbători sa vad ce primesc in mail.

Florinel1978
Junior
Am validat și adresa din mail și la fel nu trece de validarea video ..sa aștept 5 min și au trecut zile

Florinel1978
Junior
Nu s-a rezolvat deloc cu validarea video .. nu închideți topicul !!!

DanielaH
Moderator
@Florinel1978, nu închidem. Spune-ne, te rog, care sunt pașii pe care îi parcurgi și unde se oprește procesul. Ne-ar ajuta și o captură de ecran, dacă poți atașa aici. Ai luat legătura cu colegii noștri pentru o verificare punctuală?

Florinel1978
Junior
Am urmat toți pași și la fel îmi apare de luat legătura am incercat și mă pus în așteptare probabil din cauza sărbătoriților Pascale ..

DanielaH
Moderator
Mulțumim pentru detalii. Vom transmite și noi situația ta colegilor mei spre verificare. Fiind vorba de o problemă punctuală și care implică analizarea contului tău personal, ți-am trimis un mesaj privat (pe adresa de e-mail cu care te-ai înregistrat în Comunitate) și așteptăm răspunsul tău prin reply la acel e-mail.

DanielaH
Moderator
@Florinel1978, s-a rezolvat situația?