anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Magazine eligibile pentru rate fără dobândă de la Orange Money

Teracota3
Începător

Bună ziua. Sunt și eu curios care sunt magazinele eligibile pentru plata in rate fără dobândă. Am card star bt și acolo găsești exact lista magazinelor eligibile, nu știu cum funcționează sistemul de rate fără dobândă de la Orange Money, daca mă poate cineva lumina ar fi super. Mulțumesc anticipat.

1 Soluţie acceptată‚

arsradu
#StarMember & March's Problem Solver

Salut,

Bine ai venit in Comunitate!

Spre deosebire de alte banci (BT in cazul asta), Orange Money nu se bazeaza pe parteneriate cu anumite magazine.

 

arsradu_1-1666777504188.png

 

 

 

Deci, raspunsul simplu la intrebarea ta este: toate magazinele (din lume, nu doar din Romania) sunt eligibile, atata timp cat accepta plata cu card. Singura conditie pentru esalonarea in 12 rate fara dobanda, este ca valoarea cumparaturilor sa fie peste 300 RON.

 

Mai multe informatii aici.

 

 

Spor la cumparaturi! 🙂

Client Orange

Vizualizare soluţie în postul original

1 Răspuns 1

arsradu
#StarMember & March's Problem Solver

Salut,

Bine ai venit in Comunitate!

Spre deosebire de alte banci (BT in cazul asta), Orange Money nu se bazeaza pe parteneriate cu anumite magazine.

 

arsradu_1-1666777504188.png

 

 

 

Deci, raspunsul simplu la intrebarea ta este: toate magazinele (din lume, nu doar din Romania) sunt eligibile, atata timp cat accepta plata cu card. Singura conditie pentru esalonarea in 12 rate fara dobanda, este ca valoarea cumparaturilor sa fie peste 300 RON.

 

Mai multe informatii aici.

 

 

Spor la cumparaturi! 🙂

Client Orange