anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

In cat timp intra banii transferati in contul Orange Money?

Cristi_Russu
Junior
Buna ziua!
Am si eu o mica intrebare. Joi, 8.10.2020 mi-au fost bagati niste bani de la o casa de pariuri online. Pana astazi 11.10.2020 inca nu mi-au intrat banii pe contul Orange Money. Serviciul clienti de la casa de pariuri mi-au spus ca ei au transferat banii, in contul de pariuri imi apar banii gata pt ridicare. Dar in contul orange money nu au intrat inca.
Multumesc anticipat!
1 Soluţie acceptată‚

Cristi_Russu
Junior
Astazi dupa ora 13 mi-au intrat banii intr-un final. Deci, pentru cei care vor fi in aceiasi situatie pe viitor, banii vor intra dupa 4-5 zile lucratoare, nu calendaristice. Multumesc tuturor pentru raspunsuri! O zi superba sa aveti!

Vizualizare soluţie în postul original

12 Răspunsuri 12

Vio73
#StarMember
Salutare! Probabil din cauza faptului că e weekend nu au intrat încă, dar este foarte posibil ca mâine să îi ai în cont. Baftă și să ne ții la curent!

Ascary
Campion certificat
Cristi in maxim 3 zile. Ghinion ca ti i-au bagat aproape in weekend,dar asa cum spunea si colegul Vio,luni ar trebui sa ii ai in contul Orange Money.

Cristi_Russu
Junior
Multumesc pt raspuns. Astept maine sa vad. Sper sa nu fie probleme.

FaraUnID
Campion certificat
Pe principul vinerea este zi scurta , iar sambata si duminica nu se lucreaza in banci. Cel mai probabil transferul va fi procesat astazi sau cel tarziu maine vei avea banii in cont.

Cristi_Russu
Junior
Astazi se pare ca nu au intrat. Asteptam pana maine. Va tin la curent. Imi puneam intrebarea insa ,cum pot ei transfera banii fara sa aibe un cod IBAN? Am dat retragere in acelasi card de pe care am bagat banii, cardul Orange Money,cei de la casa de pariuri au spus ca totul e ok. Probabil le apare lor undeva IBAN-ul

Razvan
#StarMember
Cred ca mâine sau miercuri. Am avut un abonament orange Yoxo de test. Miercuri am anulat abonamentul, primit sms de confirmare că îmi dau banii. În contul OM au intrat după 7 zile calendaristice.

FLo1
#StarMember
Nu e nevoie neaparat de IBAN. Pot si dupa numarul de card, iar mai nou se pot trimite bani si "catre un numar de telefon mobil". Simplu. Nici bancile mai nou nu au neaparat nevoie de IBAN la un transfer online. Dar depinde in ce echipa preferi sa "joci".

Cristi_Russu
Junior
Multumesc pt raspunsuri. Va tin la curent!

Ascary
Campion certificat
Ti-au intrat banii Cristi?

Cristi_Russu
Junior
Nu au intrat nici ieri si nici astazi pana la ora asta. Deja este ora 12 asa ca probabil nici astazi nu intra nimic. Chiar sunt curios de cate luni este nevoie sa primesc un simplu transfer. Pe la 1600 dura mai putin fiind trimisi cu diligenta 🙂

Cristi_Russu
Junior
Astazi dupa ora 13 mi-au intrat banii intr-un final. Deci, pentru cei care vor fi in aceiasi situatie pe viitor, banii vor intra dupa 4-5 zile lucratoare, nu calendaristice. Multumesc tuturor pentru raspunsuri! O zi superba sa aveti!

DanielaH
Moderator
@Cristi_Russu, mulțumim mult pentru feedback! Vom marca noi răspunsul tău ca soluție pentru a fi vizibil imediat după întrebare și pentru a fi util și altor membri. Te mai așteptăm în Comunitate.