anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Imi pot transfera valoarea in bani a creditului orange ca suma cash in contul orange money?

Popnika
Junior

Imi pot transfera valoarea in bani a creditului orange ca suma cash in contul orange money? 

1 Soluţie acceptată‚

@Popnika: Bun venit în Comunitate. MyOrange și OrangeMoney sunt două aplicații distincte cu scop clar delimitat și definit, deci nu se amestecă. Pe de altă parte, creditul nefolosit de pe un număr prepay nu se poate transfera pe nici un cont IBAN, nici măcar OM. În cel mai fericit caz poți transfera o valoare între 1€ și maxim 3€ pe un alt număr (cont) prepay, dar probabil nu asta ți-ai fi dorit.

Vizualizare soluţie în postul original

8 Răspunsuri 8

Popnika
Junior

Am 5 euro credit pe nr prepay si am aplivatia My Orange si am cont Orange Money si aplicatia Orange Money. Pot sa transfer valoarea in bani a creditului pt cartela prepay,in bani cash in contul Orange Money? In loc sa depun niste bani in contul Orange Money,pot sa imi transfer valoarea in bani a creditului de pe cartela prepay,in bani cash in contul Orange Money?

@Popnika: Bun venit în Comunitate. MyOrange și OrangeMoney sunt două aplicații distincte cu scop clar delimitat și definit, deci nu se amestecă. Pe de altă parte, creditul nefolosit de pe un număr prepay nu se poate transfera pe nici un cont IBAN, nici măcar OM. În cel mai fericit caz poți transfera o valoare între 1€ și maxim 3€ pe un alt număr (cont) prepay, dar probabil nu asta ți-ai fi dorit.

ok.Am inteles.Multumesc frumos pt rasuns!

ok.Am inteles.Multumesc frumos pt raspuns !

@Popnika: Cu plăcere și sper să fie util pentru ceea ce ai fi dorit. 

Numai bine.

Creditul nu se poate transfera sau converti la bani  creditul odata cumparat ramane credit

RafaHelper
#StarMember

Salut @Popnika,

Creditul de pe numarul tau NU poate fi transferat catre contul tau Orange Money.

Multumesc mult pt raspuns!