anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Cum îmi fac cont la orange money dacă am abonament

Cum ma conectez dacă am abonament
1 Soluţie acceptată‚

DanielaH
Moderator
Salut, Daniel! Bun venit în Comunitate! Îți poți deschide un cont Orange Money urmând următorii pași: - descarci aplicația Orange Money din Google Play sau AppStore - îți creezi profilul conectându-te cu numărul de telefon și adresa de e-mail - intri într-un apel video cu unul din colegii noștri pentru verificarea datelor din cartea de identitate - semnezi contractul electronic prin introducerea unui SMS pe care îl vei primi Uite aici toate detaliile -- https://www.orange.ro/money/cont/ Să ne spui dacă ai reușit.

Vizualizare soluţie în postul original

9 Răspunsuri 9

arsradu
#StarMember & February's Problem Solver
Ca si la prepaid. Descarci aplicatia si urmezi pasii. 🙂
Client Orange

DanielaH
Moderator
Salut, Daniel! Bun venit în Comunitate! Îți poți deschide un cont Orange Money urmând următorii pași: - descarci aplicația Orange Money din Google Play sau AppStore - îți creezi profilul conectându-te cu numărul de telefon și adresa de e-mail - intri într-un apel video cu unul din colegii noștri pentru verificarea datelor din cartea de identitate - semnezi contractul electronic prin introducerea unui SMS pe care îl vei primi Uite aici toate detaliile -- https://www.orange.ro/money/cont/ Să ne spui dacă ai reușit.

Am facut la fel dar nu îmi merge

arsradu
#StarMember & February's Problem Solver
Atunci da-ne ceva mai multe detalii. 🙂 Ca idee, nu stiu sa fie vreo diferenta intre abonati si prepaid. Si, mai mult, nici nu trebuie sa fii client Orange ca sa ai un cont Orange Money. Deci, nu vad de ce ar fi ceva particular pentru abonamente. Ce anume nu merge? Iti apare vreo eroare? Poti sa atasezi un screenshot?
Client Orange

Deci am facut tot și îmi arata validăm înregistrarea video,Asa îmi arata deja de o jumate de ora

arsradu
#StarMember & February's Problem Solver
Ok. Nu e o problema. Si nu tine de abonament sau altceva. Trebuie doar sa astepti. 🙂 Procesul de validare dureaza cateodata ceva mai mult. Oricum, cred ca te anunta cand poti sa treci mai departe. Nu e nevoie sa stai cu aplicatia deschisa permanent. 🙂
Client Orange

Ok apoi va mulțumesc

Viocat
Senior certificat
Da un pic anevoios startul, dar merita asteptarea. Desi merge si fara numar orange, beneficiile multiple se intampla in retea.

DanielaH
Moderator
@Daniel Szemerei, ai mai încercat să reiei procesul? A funcționat?