anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Ce înseamnă Plata panel?

ady_7
Junior entuziast
Ce înseamnă "Plata panel??" Am apăsat tasta retrage .. si habar nu am unde au plecat banii. Este o suma mica, dar vreau sa știu. Multumesc.
1 Soluţie acceptată‚

DanielaH
Moderator
Te referi la panelul "Customer Voice"? Dacă ai cerut retragerea banilor, plata se poate face în contul Orange Money sau PayPal, depinde cum ai setat tu. Ai verificat acolo? Poți atașa o captură de ecran ca să ne dăm seama mai bine despre ce este vorba.

Vizualizare soluţie în postul original

7 Răspunsuri 7

DanielaH
Moderator
Salut, Ady! Ne dai, te rog, mai multe detalii? Unde îți apare "Plata panel"? Pe care tasta "retrage" ai apăsat? Am văzut că ai încadrat întrebarea în categoria "Orange Money". Este vorba despre această aplicație?

ady_7
Junior entuziast
Bună.Din secțiunea pt recompensa participare la sondaje..

DanielaH
Moderator
Te referi la panelul "Customer Voice"? Dacă ai cerut retragerea banilor, plata se poate face în contul Orange Money sau PayPal, depinde cum ai setat tu. Ai verificat acolo? Poți atașa o captură de ecran ca să ne dăm seama mai bine despre ce este vorba.

Buna seara , am o problema in legatura cu retragerea banilor in orange money, am retras banii in cont dar nu stiu cand ii primesc si nu gasesc un raspuns nicaieri.

Salut @provo2gaby ,

În mod normal banii intră instant în cont. Ne poți confirma primirea lor?

Da, i-am primit , multumesc pentru raspuns, ei nu au intrat instant cam in 10 minute.

Ne bucurăm că s-a rezolvat.