anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

[Încheiat] [Rezolvat] Nu am primit 10% pentru plata facturii in luna iulie

Eluta
Junior entuziast
Nu am primit cei 10% pentru plata facturii pt luna iunie .. se mai primesc?
1 Soluţie acceptată‚

Ascary
Campion certificat
No problem Eluta,se mai intampla. :) Deci nu uita, depui lunar in cont 500 de lei (pe care ii poti retrage ulterior) si faci minim doua plati prin aplicatia Orange Money, cu cardul sau telefonul in magazinele fizice (la comercianti) si/ sau pe internet, ca sa poti primi cei 10% inapoi la plata facturii Orange prin Orange Money. Toate cele bune.

Vizualizare soluţie în postul original

37 Răspunsuri 37

Ascary
Campion certificat
Bravo Eluta,noi ne-am spart capetele pe aici si tu de fapt primisei cei 10% inapoi :))) Da,cu cat factura este mai mare ,cu atat mai mare este suma primita inapoi. Eu de ex primesc 38 de lei 🙂

Vio73
#StarMember
E clar că dacă ai doar un abonament, nici nu se observă acei 10%. Dar e bine că i-ai primit și sunt banii tăi!

Eluta
Junior entuziast
Ascary imi cer scuze ... Nu am stiut ... cu toate ca am mai sunat la cei de la orange abia astăzi dra cu care am vorbit m-a lămurit cum sta treaba cu cei 10% ... asa ca m-am lămurit si linistit si ... Oricum va multumesc pt.ajutorul vostru

Ascary
Campion certificat
Eluta si ceilalti colegi detinatori O.M. vedeti ca au inceput sa intre banii pe luna august.

Eluta
Junior entuziast
Am primit cei 10% dar nu eram eu lămurită...multumesc

Ascary
Campion certificat
Gata,s-a incheiat oferta Orange Money 10% bani inapoi :)) Macar am castigat 400 de lei cu aceasta oferta si inca vreo 50 de euro cu celelalte oferte ale Orange Money.

FLo1
#StarMember
@Ascary: credeam ca stii cat duraza orice.... minune. E bine ca a ținut și atât.

Ascary
Campion certificat
Ei,stiam ca nu poata tine la infinit aceasta mocangeala :))) Mai sunt ceva oferte foarte bune la Visa Premium al Orange Money dar nu ma prea incadrez pe acolo. Vad de acum ce mai pot "vana" la Visa Clasic :))