anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

[Încheiat] Actualizări și mentenanță Orange Money iunie 2019

Ascary
Campion certificat
Ca urmare a unei actualizari a sistemelor informatice, suntem nevoiti sa intrerupem temporar sistemul de carduri in noaptea dintre 5 si 6 iunie. 
Astfel, in intervalul orar 00:00 - 04:00, nu se vor putea efectua tranzactii cu cardurile de debit Orange Money. 
1 Soluţie acceptată‚

DanielaH
Moderator

În noaptea dintre 5 si 6 iunie, în intervalul orar 00:00 - 04:00, a avut loc o operațiune de mentenanță a sistemului de carduri.

Notificarea a fost transmisă doar către posesorii de carduri Orange Money.

Vizualizare soluţie în postul original

11 Răspunsuri 11

Vio73
#StarMember
Da, știam. Mulțumim!

Ascary
Campion certificat
Era o întrebare retorică pentru tine, Vio, tu ești la curent mereu 🙂

Vio73
#StarMember
Nu sunt mereu, dar mă documentez repede.

Miha_Z
#StarMember
Eu nu stiam fiindca nu am Orange Money. Cred ca membrii acestui serviciu au fost informati prin SMS de nefunctionalitatea aplicatiei.

Ciucuras
Cunoscător certificat
Eu nu stiam, nu am fost notoficata. Poate Orange ar trebui sa trimita un mesaj tuturor utilizatorilor de orange money pentru a-i instiinta atunci cand au probleme, sau cand fac actualizari la sistem

Miha_Z
#StarMember
Ciucuras, fiind vorba doar de 4 ore, poate au trimis doar membrilor pe care ii stiau activi frecvent in acel interval orar.

Ciucuras
Cunoscător certificat
In mod normal ar trebui sa se dea mesaj la toata lumea. Intr-adevar, nu am folosit aplicatia in ultima perioada. Ori, sunt notificati doar cei care detin un card fizic si atunci se explica de ce eu nu am fost notificata.

Miha_Z
#StarMember
Posibil sa fi trimis informatia doar posesorilor de carduri.

Amelie
Explorator
Eu dețin și un card fizic și unul virtual. Nu am primit nicio notificare!

Ascary
Campion certificat
Eu am primit-o pe mail. Verifica sa nu fi ajuns in Spam din greșeală.

DanielaH
Moderator

În noaptea dintre 5 si 6 iunie, în intervalul orar 00:00 - 04:00, a avut loc o operațiune de mentenanță a sistemului de carduri.

Notificarea a fost transmisă doar către posesorii de carduri Orange Money.