anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Tv prin satelit abonament Esential cuprinde ID Xtra? (ID investigation Discovery)

Me2022
Junior
Am abonament M, Esential prin satelit preluat de Orange de la Telekom. Voua va merge postul ID extra? mie imi pare pe grila de posturi onlone dar nu imi merge.
Va rog sa imi comunicati daca merge cuiva, intrucat la call center stau cu zecile de minute..
1 Soluţie acceptată‚

Salut, Me2022! Intr-adevar, asa cum spune si Vio73, in grila TV Orange Romania Communications nu sunt disponibile canalele Discovery. Acestea sunt numai in grila Orange Romania. Asadard canalul TV ID Extra nu face parte din lista de canale TV incluse in pachetul tau.

Vizualizare soluţie în postul original

3 Răspunsuri 3

FLo1
#StarMember
@Me2022: După cum apare în grila de satelit la pachetul Esential al Orange ar trebui să fie funcțional. Însă nu este o certitudine pentru cei din OROC. Acolo lucrurile se mai schimbă.... încă.

Vio73
#StarMember
Salutare! La OROC, atât pe cablu, cât și pe satelit, nu există deocamdată pachetul Discovery. Sper ca în viitorul nu prea îndepărtat să fie introdus acest pachet și la clienții care provin de la fostul T sau să se unifice mai repede grilele. Baftă!

Salut, Me2022! Intr-adevar, asa cum spune si Vio73, in grila TV Orange Romania Communications nu sunt disponibile canalele Discovery. Acestea sunt numai in grila Orange Romania. Asadard canalul TV ID Extra nu face parte din lista de canale TV incluse in pachetul tau.