anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

[Rezolvat] De ce nu mai vad Ghidul TV la grila Telekom dupa 22 aprilie?

munt
Începător
De ce nu mai vad Ghidul TV la grila Telekom dupa 22 aprilie? Am receiver digital HD de la Telekom conectat prin Ethernet la router GPON.
1 Soluţie acceptată‚

munt
Începător
S-a rezolvat, multumesc DanielaH, am primit un telefon de la Tehnic, am inteles ca s-a facut un reset, am scos totul din priza 10 minute apoi ghidul TV a aparut ca inainte, multumesc tuturor.

Vizualizare soluţie în postul original

4 Răspunsuri 4

delfinas
#StarMember
Munt, bun venit in Comunitate!!! Din 28 martie, compania Telekom Romania Communications se redenumește Orange Romania Communications. Practic, pe partea de servicii fixe, tv+internet fix, Telekom nu mai exista, aceasta divizie s-a mutat in "curtea" Orange, asa ca nu mai exista grila tv de la Telekom. DETALII: https://comunitate.orange.ro/questions/2900360-telekom-romania-communications-devine-orange-romania-communications-28-martie

Vio73
#StarMember
Salutare! Datorită schimbărilor care au avut loc în ultima vreme, au apărut anumite disfuncționalități și probabil o să mai apară. Să sperăm că până la urmă grilele tv se vor integra și va rezulta una mult mai consistentă, cu tot ce trebuie să aibă inclus. Deocamdată, din câte am reușit să aflu, există unele negocieri, care sperăm toți clienții că vor duce în final la rezultate mult mai bune în ceea ce privește calitatea transmisiilor și conținutului tv la Orange și Orange Romania Comunication.

munt
Începător
S-a rezolvat, multumesc DanielaH, am primit un telefon de la Tehnic, am inteles ca s-a facut un reset, am scos totul din priza 10 minute apoi ghidul TV a aparut ca inainte, multumesc tuturor.

DanielaH
Moderator
Cu mare plăcere! Ne bucurăm că s-a rezolvat și te mai așteptăm în Comunitate.