anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

OROC mareste pretul abonamentelor, dar ofera bonus grila TV maxima

Anonim
Neaplicabil
Dovada clara ca s-a schimbat doar culoarea si numele, obiceiurile au ramas la fel, indiferent ca se numeste Telekom, Romtelecom sau cum o sa ii mai spuna pe viitor...
https://www.media-max.ro/orange-mareste-pretul-abonamentelor-tv-dar-ofera-gratuit-grila-maxima/
Personal, n-as face nici macar un contract cu OROC, recte fostul Telekom Fix ex Romtelecom.
3 Răspunsuri 3

Vio73
#StarMember
Salutare! Pe undeva mi se pare oarecum corectă oferta! Chiar mai devreme mi-a spus cineva care are tv satelit și care a primit înștiințare! Pentru 1 euro în plus primește pachetul maxim, pe toată perioada contractuală.

Anonim
Neaplicabil
Mie nu mi se pare deloc oferta, dar probabil si fiindca nu dau 2 bani pe televiziune. 🙂 Internetul e de baza. Fostul TKR actualul OROC mereu au tot scumpit anual cu 1 euro sau chiar si de cate ori pe an... mereu invocand aceleasi motive. Cine facea putin scandal scapa de scumpiri.

Vio73
#StarMember
Nici eu nu înțeleg de ce mai măresc abonamentele, dar macar oferă ceva in schimb. Nu am avut niciodată servicii de la ei, dar Orange cablu, prin rețeaua lor și nu cred că mă afectează, mai ales că am deja pachetul maxim de televiziune.