anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

lipsa programe la abonament televiziune L (fost Telekom)

nico2004
Junior entuziast
Nu pot vizualiza unele programe desi am abonament televiziune L (fost Telekom) si cu care ar trebui sa vizualizez toate programele.
De exemplu de pe programul 354 trec direct la programul 369 desi am vazut ca pe programul 360 este ID Extra Investigation Discovery care ma itereseaza.
1 Soluţie acceptată‚

Vio73
#StarMember
Salutare! M-am uitat mai bine și da, nu este acest canal în grila fostului Telekom, pentru că face parte din pachetul Discovery, iar aceste canale nu mai sunt disponibile în grila acestui operator încă din ianuarie 2020. Se speră într-o unificare a grilelor (Orange cu OROC) și atunci vor fi introduse ! Nu știu să spun când se va întâmpla, dar toată lumea speră să fie cât mai curând. Baftă!

Vizualizare soluţie în postul original

4 Răspunsuri 4

Vio73
#StarMember
Salutare! Atunci dă o rescanare a programelor și poate apar. Verifică să fie bine făcute și toate conexiunile! Succes!

DanielaH
Moderator
@nico2004, este o situație recentă? Până acum au funcționat aceste canale? Ai încercat o rescanare, cum a spus Vio73?

nico2004
Junior entuziast
Am incercat rescanarea, dar tot nu au aparut aceste programe. Nu le-am avut, dar am vazut in grila de programe ca exista si eu nu le am

Vio73
#StarMember
Salutare! M-am uitat mai bine și da, nu este acest canal în grila fostului Telekom, pentru că face parte din pachetul Discovery, iar aceste canale nu mai sunt disponibile în grila acestui operator încă din ianuarie 2020. Se speră într-o unificare a grilelor (Orange cu OROC) și atunci vor fi introduse ! Nu știu să spun când se va întâmpla, dar toată lumea speră să fie cât mai curând. Baftă!