anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

După ce se face preluarea Telekom de către Orange vor fi introduse anumite canale tv ?

misuovidiu
Junior entuziast
Salut, as dori sa știu când se face preluarea telekom.ului de către Orange, deoarece as vrea sa știu dacă o să fie introduse anumite canale tv celor care momentan nu le au, deoarece sunt pe fibra celor de la Telekom, gen pro x HD, Eurosport 1 si 2, etc..
1 Soluţie acceptată‚

DanielaH
Moderator
Pentru moment, oferta de servicii rămâne aceeași, însă ca urmare a acestei tranzacții ne dorim să îmbogățim portofoliul Orange TV. Viitoarea ofertă va aduce un conținut TV mai variat, ce va include mai multe programe sportive, și o mai bună acoperire pentru serviciile fixe. Vă vom ține la curent cu toate noutățile aici https://www.HelloFix.ro/

Vizualizare soluţie în postul original

18 Răspunsuri 18

Mihai1
Începător
cel mai probabil se va intampla ce sa intamplat si cu fostul Maxtv,Boom tv ,toti clientii telekom satelit li se vor schimba receiverele si vor muta antenele pe Astra ,nu vor pastra hellas ,aleg ceia ce au si le convine ca pret

DanielaH
Moderator
Pentru moment, oferta de servicii rămâne aceeași, însă ca urmare a acestei tranzacții ne dorim să îmbogățim portofoliul Orange TV. Viitoarea ofertă va aduce un conținut TV mai variat, ce va include mai multe programe sportive, și o mai bună acoperire pentru serviciile fixe. Vă vom ține la curent cu toate noutățile aici https://www.HelloFix.ro/

misuovidiu
Junior entuziast
Deci eu nu am avut Telekom și am fost mutat pe Orange, eu am Orange pe fibra Telekom de ceva timp,acum este fibra proprie a Orange.ului, corect? am abonament global, adica cel mai mare, pe scurt plătesc aceași bani ca mulți alții dar am canale mai puține ? E corect așa?

Vio73
#StarMember
Cred că ar trebui să se facă mai repede ,,o îmbinare'' a grilelor Orange vs Telekom și mulți clienți vor fi mai mulțumiți. Asta ,,cu vom face și vom drege", trebuie să fie pusă mai repede în practică.