anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Daca am un abonament in perioada contractuala pot cere noul router wifi 6?

Andrei79
Junior entuziast
Daca am un abonament in perioada contractuala , pot cere noul router wifi 6? Multumesc!
1 Soluţie acceptată‚

Salut, Andrei79 Daca ai abonament de internet prin fibra activat inainte de 28 martie 2022, poti solicita instalarea unui router Wi-Fi 6 gratuit doar in cazul migrarii la pachetul Fibra 2000. Clientii care au internet prin fibra activat dupa 28 Martie 2022, pot solicita instalarea unui router Wi-Fi 6, indiferent de pachetul de internet pe care care il au (Fibra 500, 1000 sau 2000).

Vizualizare soluţie în postul original

7 Răspunsuri 7

Vio73
#StarMember
Salutare! Din păcate, mai era cineva care a încercat și nu a reușit. Ai detalii pe aici: https://comunitate.orange.ro/questions/2985746-ont-wi-6-zte-achizitionat-recent?answers_page=1#question_2985746_answers Poate ți-l dau, dacă acum nu ai wifi 6. Nu știu, dar poți încerca. Baftă!

mihai_13
Maestru
router "WIFI 6" primesti la rds-rcs cu 3 lei chirie pe luna - la Orange este putin mai greu dar incearca si ia contact cu "ei".

Vio73
#StarMember
La abonare îl primești gratis la Orange.

AkkYleX
Începător
pe site oferta e ca primesti WiFi 6 si la net de 500 dar eu la 1000 nu am primit si acum doar daca trec la 2000 mai vor sa imi dea.

Salut, Andrei79 Daca ai abonament de internet prin fibra activat inainte de 28 martie 2022, poti solicita instalarea unui router Wi-Fi 6 gratuit doar in cazul migrarii la pachetul Fibra 2000. Clientii care au internet prin fibra activat dupa 28 Martie 2022, pot solicita instalarea unui router Wi-Fi 6, indiferent de pachetul de internet pe care care il au (Fibra 500, 1000 sau 2000).

Andrei79
Junior entuziast
Sunt client orange romania communications se poate?

Vio73
#StarMember
În principiu, cred că da. Poți pune o întrebare.