anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Cum se preda ADSL ul

BMarian
Începător

vreau sa predau si eu ADSL ul, cum se procedeaza ca nu ma contacteaza nimeni si am facut sesizare si la cei de orange si mi sa spus ca o sa il ridice cuneva ceva curier dar nu a venit sa il ridice si tot platesc ceea ce nu folosescMs. Comunitate!

1 Soluţie acceptată‚

FLo1
#StarMember

@BMarian: Bun venit în Comunitatea Orange. Cea mai simplă și sigură modalitate de predare este intr-un sediu al Orange Shop, dar probabil fiind client OROC (preluat de la Telekom), trebuie să predai echipamentul într-un sediu OROC. Găsești sediile disponibile aici. De asemenea, ai un topic util cu informații suplimentare aici. Numai bine. 

Vizualizare soluţie în postul original

2 Răspunsuri 2

FLo1
#StarMember

@BMarian: Bun venit în Comunitatea Orange. Cea mai simplă și sigură modalitate de predare este intr-un sediu al Orange Shop, dar probabil fiind client OROC (preluat de la Telekom), trebuie să predai echipamentul într-un sediu OROC. Găsești sediile disponibile aici. De asemenea, ai un topic util cu informații suplimentare aici. Numai bine. 

Razvan
#StarMember

Adresa pentru returnarea echipamentelor de la fostul Telekom este DEPOZIT LOGISTIC DOLJ, strada raului nr. 397, cod postal 200636, Craiova, jud. Dolj. Persoana de contact: Camelia Ion. Telefon: 0251429228.

Poți lua legătură cu ei înainte să-l trimiți, eventual si cu o copie după CI și răspunsul OROC prin care a fost reziliat contractul.