anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Cat dureaza remedierea problemei legate de lipsa netului in Floresti?

danielatoma
Începător
Buna seara! De 5 zile nu este internet in Floresti! Cat dureaza remedierea problemei? O saptamana? Telekomul, de bine de rau, rezolva deranjamentele in 24 de ore! ...
7 Răspunsuri 7

mihai_13
Maestru
- nu trebuie sa astepti 5 zile i-a contact cu serviciu clienti https://www.orange.ro/help/cum-pot-s-contactez-serviciul-clieni-187

Vio73
#StarMember
Salutare! Luați legătura cu ei, nu mai stați. Dar trebuie s-o faceți mai multe persoane la adresa sesizari@orange.com sau la numărul 300, pe Chat Djingo, etc. Succes!

_bianca97
Începător
Sunt si eu in aceeasi situatie. Eu am trimis mail acum. Trimiteti si dumneavoastra si poate se sesizeaza cineva daca vede ca ne plangem mai multi.

Anonim
Neaplicabil
Cum sa stati 5 zile fara servicii? De ce? Este o mizerie. Eu in locul vostru as cauta alt furnizor.

FLo1
#StarMember
@simple_dreams: Poți să crezi că cea mai mare (ca număr de populație) comună din România să stea doar în serviciile ... Orange? Fibră.... zero. Telekomul a mișcat ceva dar... slab, iar restul doar cu .... sateliți, iar aceștia cad tocmai când vrei să vizionezi ceva. Despre congestiile din rețeaua 4G nici nu mai are rost să discutăm. Populație numeroasă, semnal slab și congestii gârlă.... Trăiască rețeaua#1.

Anonim
Neaplicabil
Treaba ca tocmai in Floresti au facut mare campanie de marketing: https://www.youtube.com/watch?v=cqigDmj7q9Y Fibra exista, inclusiv de la Digi. Deci in aceasta localitate cu clip dedicat oamenii n-au servicii de 5 zile! 5 ZILE!

FLo1
#StarMember
@simple_dreams: Paradoxul e că tocmai unde e marketingul mai înfloritor, acolo-i rețeaua din... topor. Fibră? Care fibră? Orange nu are.... și poți să te convingi singur. DIGI.... poate are, dar nu unde trebuie: în ”dormitoarele” celor din Florești. Mulți prieteni/cunoscuți/colegi mi-au confirmat acest aspect. Dar paradoxal, DIGI se prezintă cu „FTTH disponibilă” inclusiv la Cucuieții din deal, unde nici pomeneală de vreun serviciu pe fibră. Deci.... pardon: nu e reclama de la Orange ”politically correct”, dar nici cu DIGI nu mi-e rușine.... Pe scurt, noi schimbăm păreri, operatorii caută frunze de tăiat pentru câini, iar o multitudine de clienți (abonați sau ba) sunt privați de servicii. Trist. 😞