anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Posturile telekom sport vor deveni orange sport

Nicolae76
Explorator
Telekom sport 1 2 3 4
1 Soluţie acceptată‚

observator
Junior entuziast
Nu mai este zvon ci stire oficiala. Nu va fi vorba de nicio actualizare a grilelor TV ci doar rebranding-ul canalelor Telekom Sport. Clipul video si sursa aici: https://www.fanatik.ro/telekom-sport-rebranding-orange-sport-schimbare-pe-piata-media-de-sport-19932109

Vizualizare soluţie în postul original

6 Răspunsuri 6

Vio73
#StarMember
Salutare! Din câte am citit, și e vorba doar de zvonuri, deci nimic oficial, se pare că da. Acum nu se știe dacă vor mai rămâne toate sau dacă toate vor avea că obiect de activitate sportul. Dar probabil că în perioada următoare vom afla.

FLo1
#StarMember
@Nicolae: Este o constatare, o speranță, o dorință sau o dezinformare? Nu se înțelege din cele câteva cuvinte înșirate de tine. Un link cu informația sursă ar fi util. Mersi.

Viocat
Senior certificat
Intrebare: posturile telekom devin orange? Raspuns Radio Erevan: Da, Orange a preluat telekom, dar va renunta la anumite posturi. Intrebare: Care din ele? Raspuns Radio Erevan: Ascultati frecventele postului, vom reveni cu detalii:)

Vio73
#StarMember
Eu cred, lăsând gluma la o parte, că vor deveni Orange Sport. De ce? Din simplul motiv că din 28 martie, nu va mai exista nimic din portofoliul Orange care să poarte denumirea de ,,Telekom". Și asta este oficial! Și nici nu cred că vor închide aceste posturi, dacă anul trecut au preluat licențele. Și asta este tot oficial și s-a vorbit destul pe tema aceasta la momentul respectiv.

observator
Junior entuziast
Nu mai este zvon ci stire oficiala. Nu va fi vorba de nicio actualizare a grilelor TV ci doar rebranding-ul canalelor Telekom Sport. Clipul video si sursa aici: https://www.fanatik.ro/telekom-sport-rebranding-orange-sport-schimbare-pe-piata-media-de-sport-19932109

Viocat
Senior certificat
Asa ar trebui sa fie. Probabil ca este si vreo clauza sa pastreze o anumita perioada structura in contractul de preluare. Eficientizarea are loc dupa cel putin un an:), sa vada si ei cat de rentabila este functionarea. Nu stiu daca se pastreaza si toti comentatorii(aia depinde de contractul fiecaruia)