anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

[Rezolvat] Reteaua Orange cazuta in Alexandria?

mad_mad
Junior
De aprox 1 ora nu avem semnal in orasul Alexandria. Exista ceva probleme?
12 Răspunsuri 12

Razvan
#StarMember
Bună! În ce zonă a orașului? Ești pe ORO sau OROC fost abonat TKRM?

Salut mad_mad! Conform verificarilor facute, avem o problema tehnica momentan in localitatea ta. Iti cerem scuze ca urmare a neplacerilor produse. Situatia este cunoscuta si se lucreaza la remediere. Colegii nostri se ocupa de rezolvarea situatiei in cel mai scurt timp posibil. Din pacate, nu avem un termen estimativ in acest moment. Multumim pentru intelegere.

mad_mad
Junior
Multumesc! Pt Razvan, zona in care ma aflu este prin centru. Pt Orange, sper sa se rezolve cat mai repede, pt ca deja avem 3 (trei ore) de cand nu functioneaza....

Vio73
#StarMember
Salutare! Vor rezolva cu siguranță, pentru că este și în interesul lor să o facă, mai ales că au spus cu subiect și predicat că sunt unele probleme tehnice. Să sperăm că nu va dura prea mult și lucrurile vor reveni la normal!

mad_mad
Junior
JENANT, sa nu-ti functioneze serviciile timp de 5 ore (cel putin pana in acest moment)...nu ca acum ar functiona sau ca avem vreun termen estimat de rezolvare...

Daf
Începător
Cei care raspund pe aici si care trateaza de parca nu-i nimic… sunt cumva platiti de Orange?

Razvan
#StarMember
O fi picat vreun echipament la antenă în zona centrală, deoarece eu am vorbit cu tata, la țară, și nu au fost probleme.

Daf
Începător
Tu unde te aflai?

Razvan
#StarMember
Tata la Piatra, de asta zic, dacă era o problema de zona, ar fi fost localități întregi fără semnal.

Daf
Începător
De ce raspunzi altceva? Am intrebat unde te aflai tu. Pana acum nu vad legatura cu zona Alexandria. Comuna Piatra se afla la aproximativ 35 km departare de Alexandria

Daf
Începător
Oricum, intre timp … se pare ca s-a remediat problema. Sa speram ca nu se repeta. Multumiri pentru efort! …. M-am lamurit si cum sta treaba cu aceasta comunitate!

DanielaH
Moderator
Salut! Confirmăm și noi că incidentul a fost remediat ieri seară. Ne pare rău pentru inconvenientul creat și vă mulțumim tuturor pentru înțelegere.