anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Probleme retea Nocrich jud Sibiu

dani1
Junior

Buna ziua, se pare ca de cateva zile sunt probleme cu reteaua Orange in Nocrich jud Sibiu. Cateodata cade de tot reteaua si dupa un timp isi revine dar apelurile merg greu, nici nu suna cand apelez, doar cand imi raspunde persoana respectiva ma prind ca defapt a sunat, iar cateodata nu merge deloc, apare doar pictograma ca suna si nu face nimic. 4g nu mai merge deloc, doar EDGE, adica nu merge mai deloc. Multumesc 

4 Răspunsuri 4

DanielaH
Moderator

Salut @dani1! Bun venit în Comunitate!

Nu avem semnalat niciun incident de rețea în zona Sibiu. Mai sunt și alte persoane care întâmpină aceleași dificultăți? Ai încercat să faci o probă cu SIM-ul într-un alt telefon să verifici dacă situația persistă?

Buna ziua, am vorbit si cu vecinii care sunt la orange si au si ei probleme cu reteaua orange, ceilalti provideri nu au probleme.

dani1
Junior

Buna ziua, da am incercat cu 2 telefoane diferite(android si iphone) cu 2 cartele orange diferite.

DanielaH
Moderator

@dani1 mulțumesc mult pentru toate detaliile. Îmi pare rău pentru situația întâmpinată de voi în zonă. Am transmis-o către colegii noștri de la departamentul tehnic pentru verificare și remediere.