anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

E cel mai bun orange la viteza internet

liviu_5
Începător
e cel mai bun orange din punct de vedere am de ani de zile orange imi place are gb buni minute foarte multe merge foarte bine pe internet
13 Răspunsuri 13

Jay
Campion certificat
Ma bucur sa aud ca sunt si utilizatori multumiti printre noi.. sunt topicuri in comunitate care te contrazic.. 🙂

FaraUnID
Campion certificat
"e cel mai bun orange din punct de vedere am de ani de zile orange imi place are gb buni minute foarte multe merge foarte bine pe internet" - CARE PUNCT DE VEDERE ??? Trebuie sa asezam noi cuvintele in fraza si sa adaugam si semne de punctuatie! "gb buni" - Sa intelegem ca exista si gb rai? In rest, vorbim vorbe pe timp de canicula....

Neaplicabil
Am îndoieli serioase si eu, pe de altă parte faca intrați pe Facebook urile celorlalți operatori veti constată ca au si ei comentarii delicioase de la proprii abonați . La Telekom am fost eu înainte, sunt varza deplină, la Vodafone si Digi au de asemenea rewieuri destule cu nemulțumiri . Si acolo cei cu necazuri critică operatorii lor si afirma ca vor porta la Orange numerele imediat ce vor avea posibilitatea, pentru ca sunt mai buni . De unde concluzia firească ca fiecare rețea are plusuri si minusuri specifice , după caz. Strict personal, între Telekom, de unde am portat anul trecut numărul in Orange , si rețeaua noastră, afirm cu tărie că e mare diferență, si ca Orange are servicii cu mult mai bune

Vio73
#StarMember
E foarte bine că ești mulțumit și ăsta este cel mai important lucru! Nu contează ce spun alte persoane, ci faptul că această rețea îți satisface nevoile de comunicare. Eu sunt de acord cu tine că sunt cei mai buni, dar mai au de lucrat la unele capitole, fără discuție!

Ascary
Campion certificat
Salut Liviu si bine ai venit pe comunitate. Rezonez cu tine,Orange este cea mai buna retea,pe voce dar mai ales pe internet mobil. Faptul ca dupa ani nu am portat in alta parte demonstreaza asta.

Vio73
#StarMember
Uite și de la mine o dovadă în sprijinul celor afirmate. Ieri, la mine în cartier:

Ascary
Campion certificat
Vio este clar (de mult timp) ca tu esti clientul cu cele mai bune viteze pe internetul mobil. Eu cred ca la tine au facut ceva setari speciale ca prea ai viteze astronomice aproape oriunde te-ai afla :))

FaraUnID
Campion certificat
Interesant

Vio73
#StarMember
Sunt alții care prind viteze și mai bune. Am găsit destule locuri pe unde nu e totul pe roze, dar prin multe dintre locurile pe unde îmi desfășor activitatea, e destul de bine. Uite și la țară ( Ștefan cel Mare, AG):

Ascary
Campion certificat
Nu mai posta din astea Vio ca o sa zica FaraUnID ca mosmondesti testele :))

Vio73
#StarMember
De parcă m-ar interesa! Eu arăt cum stau lucrurile la mine, altul la el. Nu e greu deloc.

FaraUnID
Campion certificat
@Orange Ai ideea ce placut este ca in 20-20 sa urmeresti un stream online la 240p sau 360p?

Vio73
#StarMember
Din nou în rural, zilele trecute, chiar și mai bine: