anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

De ce este semnalul internet slab la Orange mai ales la interior atât în Galați cât și în tot județul?

Ben_Q
Începător
De ce trebuie să întreb comunitatea, cînd ar trebui să întreb un operator abilitat? De ce se pasează responsabilitatea?
3 Răspunsuri 3

delfinas
#StarMember
BenQ, bun venit in Comunitate!!! Te-a obligat cineva sa intrebi Comunitatea, cine a pasat problema ta aici? Ai acces la consultanti Orange daca suni la 300. intri pe chat, trimiti un mail. Aici ai mai multe detalii despre caile de contact: https://www.orange.ro/contact/

Viocat
Senior certificat
Problemele sunt la netul mobil? Alte persoane cunoscute care au orange intampina aceleasi probleme? Daca nu, incearca sa folosesti simul in alt dispozitiv si daca tot sunt probleme, solicita inlocuirea acestuia. Cunosc o persoana care intampina aceasta problema dar avea telefonul cu memoria full. Bafta!

mihai_13
Maestru
chiar sunt probleme - si eu locuiesc in Galati - sunt unele zone in oras unde semnalul gsm este slab si datele la fel - dar nu este o problema generala , conteaza pe ce celula esti ... in trecut am reclamat si eu aici pe comunitate pe unele topicuri dar fara succes - asteptam 5G in Galati ( mai ales ca Galatiul este majoritar pe Orange sefii din Bucuresti ar fi trebuit sa ne bage in seama mai mult ) , dar se pare ca va mai dura mult si bine ...