anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

5G promoțional la Orange Prepay în Municipiul Bacău

Anonim
Neaplicabil

Am testat astăzi rețeaua 5G de la Orange. Conexiune există în tot Municipiul Bacău. Promoțional, toți clienții Prepay beneficiază de conexiune 5G până la data de 31 August 2023. Am prins 228 MB/s la teste, folosind un Xiaomi Mi 10T Pro 5G. Am divorțat de viclenii și lacomii de la Vodafone!

8 Răspunsuri 8

Vio73
#StarMember

Salutare!

Da, ai ales cea mai bună variantă și toată lumea speră că vor da drumul la 5g pentru toți utilizatorii.

Mă bucur că ai o experiență frumoasă!

Razvan
#StarMember

Înseamnă că de la 1 septembrie, posibil să dea acces general la 5G și pe prepay. Super, mă bucur pentru tine. 

arsradu
#StarMember & March's Problem Solver

228 Mb/s nu e rau deloc, dar cu siguranta se poate mai bine. 🙂 In alte zone, se poate ajunge si pe la 400 (probabil si peste, in conditii ideale).

Dar da, e un semn bun, pentru ca inseamna ca in curand e posibil sa avem 5G oficial si la Prepay. 😄

Client Orange

Anonim
Neaplicabil

Am prins doar 228 Mb/s întrucât am testat pe speedtest.net din casă dintr-o cameră un pic izolată, s-a selectat un server dintr-un alt oraș și stau și înspre zona de Sud a Municipiului Bacău. Dacă testam afară în zona de Nord a Municipiului Bacău, lângă un releu gigant, cred că atingeam lejer 400 MB/s

arsradu
#StarMember & March's Problem Solver

What the $%#&@#?! :)) Aia da viteza.

Banuiesc ca esti intr-o zona cu semnal excelent si probabil ca nu foarte multa lume pe 5G. Oricum, foarte tare! :))

Client Orange

Da, in centrul Bucureștiului. La periferie unde locuiesc nu prind mai mult de 150-200

Razvan
#StarMember

Vezi că prin centru, pe la catedrala se poate prinde 1Gb/s. Am testat vara trecută 🙂