anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

În ce localități exista acoperire 4G+ cu viteze maxime de pana la 500 Mb/s?

Razvan
#StarMember
Acoperire, indoor/outdoor. În ce localități exista acoperire 4G+ cu viteze maxime de pana la 500 Mb/s?
1 Soluţie acceptată‚

Vio73
#StarMember
Ai acoperire 4g+ pentru 48,75% din populația națională și în 192 de orașe.În ultima lună s-au extins cu tehnologia 4G+ în orașele Băileşti (DJ), Brezoi (VL), Buzău (BZ), Câmpia Turzii (CJ), Dăbuleni (DJ), Drăgăsani (VL), Dumbrăveni (SB), Giurgiu (GR), Huedin (CJ), Potcoava (OT), Predeal (BV), Râmnicu Sărat (BZ), Reşiţa (CS), Săcueni (BH), Salonta (BH), Ştei (BH), Valea lui Mihai (BH).

Vizualizare soluţie în postul original

58 Răspunsuri 58

Ascary
Campion certificat
În Pitești sigur

Vio73
#StarMember
Ai acoperire 4g+ pentru 48,75% din populația națională și în 192 de orașe.În ultima lună s-au extins cu tehnologia 4G+ în orașele Băileşti (DJ), Brezoi (VL), Buzău (BZ), Câmpia Turzii (CJ), Dăbuleni (DJ), Drăgăsani (VL), Dumbrăveni (SB), Giurgiu (GR), Huedin (CJ), Potcoava (OT), Predeal (BV), Râmnicu Sărat (BZ), Reşiţa (CS), Săcueni (BH), Salonta (BH), Ştei (BH), Valea lui Mihai (BH).

Ascary
Campion certificat
https://www.orange.ro/acoperire/harta-acoperire-retea/

Ascary
Campion certificat
Ar fi bine că fiecare coleg in a cărui localitate este acoperire 4G+ sa posteze această informație.

Razvan
#StarMember
Daaa, asa este. În București exista.

Vio73
#StarMember
Și în Pitești! Chiar și la noi, la țară! Cea mai tare rețea!

Ascary
Campion certificat
Ai dreptate Viorel,chiar și la tara este ,Slobozia jud Arges este 4G+ doar că eu fiind sub antena Orange nu am un semnal atât de puternic .

Vio73
#StarMember
Ai 4g+, dar nu vitezele cele mai bune, fiind sub antenă.

Miha_Z
#StarMember
Si la Braila este 4G+, dar nu i-am masurat viteza. :))

Vio73
#StarMember
În toate orașele mari și mijlocii este 4g+.

Ascary
Campion certificat
Te așteptăm cu un test de viteza Miha Z 🙂

Vio73
#StarMember
Dacă are Iphone, pe ecran nu-ți afișează 4g+.

Miha_Z
#StarMember
Stati in baza mea ... :))

Vio73
#StarMember
Hai că nu e greu. Se descarcă aplicația speedtest ( okla) și prin ea se fac testele.