anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Orange începe să ducă în casele clienţilor propria reţea de fibră optică?

Vio73
#StarMember
Am citit un articol în care se vorbește despre faptul că Orange și-a tras propria rețea de fibră optică în anumite localități din țară și urmează să conecteze clienții până la sfârșitul anului. Sunt convins că se va continua extinderea la o scară mult mai mare, ceea ce este un lucru extraordinar pentru clienții Orange și nu numai.
Detalii pe aici:
https://www.zf.ro/zf-24/exclusiv-zf-orange-incepe-duca-casele-clientilor-retail-propria-retea-fibra-conecteaza-primii-clienti-pana-finele-anului-liudmila-climoc-ceo-orange-romania-reteaua-dezvoltata-progresiv-multe-18553751
Ce părere aveți?
Mulțumesc!
1 Soluţie acceptată‚

Ascary
Campion certificat
O veste buna în sfârșit în privința fibrei optice. Tare mult mi-aș dori că și la mine sa ajungă fibra. In special pentru internetul de mare viteză. In rest ce sa zic,felicitări Orange și tine-o tot asa

Vizualizare soluţie în postul original

33 Răspunsuri 33

Gianni
Cunoscător certificat
Este un început bun. să sperăm că-l vor finaliza. Pînă la conectare mai sunt multe de făcut, însă cu răbdare și bunăvoință le vor aduce la un final.

Madalin_Potlog
Începător
Salut! Cum pot aduce fibra optica intro zona unde nu este??? Intr-un sat vecin exista fibra optica de la orange si as dori sa imi instalez deoarece semnalul la internetul de pe rutarul HUAWEI B311 este foarte slab in jur de 500kbps.

Salutaree, in Com. Ungureni, Jud. Botosani, Orange trage fibra optica pentru abonati, sunt extrem de entuziasmata, abia astept!!!

Ascary
Campion certificat
Buna Mariana si bine ai venit pe comunitate. Sa te uiti in contul tau Orange sa vezi daca esti eligibila la un pachet Orange Love pentru a beneficia de bonusul de vechime 🙂