anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

[Rezolvat] Detalii convorbiri neactualizate în secțiunea my orange

Laura_4
Începător
Stie cineva de ce nu este actualizată lista convorbirilor din secțiunea "detalii convorbiri"??
1 Soluţie acceptată‚

Vio73
#StarMember
Se actualizează cu câteva zile în urmă. De obicei, este mai bine să urmărești pe un desktop/laptop aceste lucruri! Succes!

Vizualizare soluţie în postul original

7 Răspunsuri 7

teacher_
#StarMember
Detaliile convorbirilor vin cu o oarecare întârziere în general. Am văzut și eu, in contul meu că există un lag destul de mare.... Pot doar sa bănuiesc că este o problemă tehnică, și se lucrează la remedierea ei.

Jay
Campion certificat
Mai exista un subiect asemănător in comunitate unde poti vedea si alte păreri.. https://comunitate.orange.ro/questions/2172275-actualizare-detalii-convorbiri-cartela-prepay

Vio73
#StarMember
Se actualizează cu câteva zile în urmă. De obicei, este mai bine să urmărești pe un desktop/laptop aceste lucruri! Succes!

Razvan
#StarMember
Detaliile privind convorbirile, în My Orange, se actualizează cu 72h întârziere.

teacher_
#StarMember
Așa credeam și eu, că sunt câteva zile de intarziere, până ce am văzut acum ca ultima înregistrare a convorbirilor e de la finalul lui octombrie... 🙂

DanielaH
Moderator

@Laura_4, mulțumim pentru postare!

În mometul de față avem un incident legat de imposibilitatea vizualizării detaliilor de convorbiri in My Orange. Această situație afectează doar o parte din clienții prepay. Dacă este și cazul tău, urmărește, te rog, topicul "Actualizare detalii convorbiri cartela prepay". Vom reveni cu detalii acolo. Mulțumim pentru înțelegere.

DanielaH
Moderator
@Laura, poți vedea acum lista de convorbiri actualizată in My Orange? E totul în regulă? De la noi situația a fost remediată.