anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Pot reincarca numărul de telefon al unui prieten?

FilipSefu
Începător
Dacă vreau sa reincarc din aplicația my orange, nu am opțiunea de a alege pe ce număr de telefon. Am 3 numere administrate din aplicație și de fiecare data când am reîncărcam, reîncărcam același număr. Azi am vrut sa folosesc altul, însă nu ma lasa. Il selectez din meniul principal, apoi merg la reîncărcare și după ce selectez opțiunea la numar reîncărcat îl arata le același. Solutii?
1 Soluţie acceptată‚

arsradu
#StarMember & February's Problem Solver
Da, selecteaza optiunea manual, nu din lista de optiuni activate recent. Concret: My Orange > Reincarca > Reincarca cu Optiune / Reincarca cu credit > alegi valoarea/optiunea > scrii numarul pentru care vrei sa faci reincarcarea in campul "introdu numarul" si dai Continua > finalizezi plata.
Client Orange

Vizualizare soluţie în postul original

4 Răspunsuri 4

arsradu
#StarMember & February's Problem Solver
Da, selecteaza optiunea manual, nu din lista de optiuni activate recent. Concret: My Orange > Reincarca > Reincarca cu Optiune / Reincarca cu credit > alegi valoarea/optiunea > scrii numarul pentru care vrei sa faci reincarcarea in campul "introdu numarul" si dai Continua > finalizezi plata.
Client Orange

FilipSefu
Începător
Mulțumesc,am reușit.Inca o nelămurire,am încercat cu opțiunea de 5 euro credit.Nu ar fi trebuit sa primesc 5 pinata?De fiecare data când plăteam primeam.Multumesc pt răspunsul anterior

Miha_Z
#StarMember
Se dau 5 Pinata la primele 3 reincarcari cu opțiune făcute într-o lună. Daca vroiai și pct Pinata trebuia să încarci cu credit. Poți citi in regulamentul concursului acest aspect.

arsradu
#StarMember & February's Problem Solver
Corect. Dupa cum zicea si Miha mai sus, se primesc pinate doar la primele trei reincarcari intr-o luna. Deci, daca ai trecut deja de 3, poti incarca cu credit sau optiune, sau orice altceva nu ai mai incarcat pana atunci.
Client Orange