anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Am reîncărcat recent cu 9 euro credit și mi s-au retras cei 9 euro

MIHAI88
Începător

Am reîncărcat recent cu 9 euro credit și mi s-au retras cei 9 euro fără motiv din cont cum e posibil

7 Răspunsuri 7

arsradu
#StarMember & February's Problem Solver

Salut Mihai!

Bine ai venit in Comunitate!

Daca nu ai nicio optiune activa, o sa ti se consume din credit. Aplicatiile pot sa consume din credit și sa ruleze in fundal. Deci nu e obligatoriu sa ai aplicatia deschisa ca sa consume.

Client Orange

Va salut cu respect,deci în mai puține cuvinte pot să îmi iau adio de la cei 9 euro că nu îi mai primesc înapoi,va salut zi bună 

arsradu
#StarMember & February's Problem Solver

Salut,

Intra aici de pe un calculator si verifica si desfasuratorul (in josul paginii). Vezi pentru ce ai fost taxat si cat.

Te asteptam cu mai multe detalii.

Client Orange

Va salut,ce rămâne de făcut dacă eu nu mai am nici un cent in acest SIM pot să mă gândesc că am pierdut 9 euro așa fără să fac nimic opțiuni active nu am avut date mobile deschise nu am avut și am avut și telefonul in stand-by,la câtă publicitate fac la Orange ar trebui să fie ceva serios îmi pare rău să spun asta zi bună vă doresc multă sănătate 

Vio73
#StarMember

Salutare!

Din păcate, dacă ai credit, poate să ți-l pape imediat, pentru că se consumă mult trafic pentru actualizări, etc.

DanielaH
Moderator

@MIHAI88, te așteptăm cu mai multe detalii. Ai vreo opțiune cu resurse activă?

Sărut mâna am și încercat să iau legătura cu un operator Orange dar ne având credit pe telefon nu mi-au dat voie să execut aceea legătură cu operatorul,eu am crezut că Orange e ceva serios dar fără a avea o opțiune activă sau date mobile deschise te trezești după 2 zile că nu mai ai nici un cent in SIM, sărut mâna zi frumoasă 😕