anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Vânători de puncte thankyou

Mădălin
Cunoscător certificat

Mi-a apărut azi mesajul din poza de mai jos. Activarea plății recurente a facturii aduce in plus 20% puncte thankyou peste cele 20% oferite prin plata cu cardul din magazinul online?

IMG_1442.png

5 Răspunsuri 5

Vio73
#StarMember

Salutare!

Nimic nou, este vorba despre ceea ce știai deja!  Am primit și eu acel mesaj! Este vorba doar despre cei 20 la sută cunoscuți.

Baftă!

Mădălin
Cunoscător certificat

Atunci mesajul este făcut in așa fel încât sa inducă in eroare fiindcă mai exista in același timp o campanie activa care se referă la puncte Bonus in valoare de 20% din factura dacă plătești online. Ar trebui trimise mesaje cu rectificarea sau anularea uneia dintre campanii.

Mădălin
Cunoscător certificat

Practic in acest moment eu sunt ferm convins ca nu se referă la una și aceeași valoare ci la doua chestii distincte :1 vei primi 20% pentru plata online din contul orange  

2 - vei primi puncte thankyou in valoare de alte 20% din factura dacă activezi plata recurenta.

Așteptăm lămuriri sa vedem dacă activam sau nu plata recurenta la o data aleasa de noi

RafaHelper
#StarMember

Salut @Mădălin

Este vorba doar de marketing, o oferta o poți prezenta in mai multe moduri. 

Razvan
#StarMember

Prefer ca plățile să le fac manual de fiecare dată, după ce verific conținutul facturii.