anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Punctele orange thank you difera la cumparare

Gabe
Începător
Buna ziua,
Am 23.98E puncte orange. Atunci cand vreau sa cumpar un produs, spre exemplu un stick usb 128GB imi apare ca doar 40RON (adica 8.08 Euro) pot folosi.
Cum pot face sa beneficiez de toata suma? Multumesc
1 Soluţie acceptată‚

FLo1
#StarMember
@Gabe: Bun venit în Comunitatea Orange. Punctele TY cu valoare triplă pot fi folosite doar online și doar pentru achizițua unui telefon nou cu abonament (nou sau prelungit) pe 24 luni. Pentru restul jucăriilor valoarea punctelor este cea standard. Detalii regăsești aici: https://www.orange.ro/orange-thank-you/

Vizualizare soluţie în postul original

3 Răspunsuri 3

FLo1
#StarMember
@Gabe: Bun venit în Comunitatea Orange. Punctele TY cu valoare triplă pot fi folosite doar online și doar pentru achizițua unui telefon nou cu abonament (nou sau prelungit) pe 24 luni. Pentru restul jucăriilor valoarea punctelor este cea standard. Detalii regăsești aici: https://www.orange.ro/orange-thank-you/

Jay
Campion certificat
Salut! Toată suma este de fapt ceea ce ai tu ca și număr de puncte.. adica 80.8 puncte.. si punctele se transforma in euro inmultindu-se cu 0.1.. Calculul îl găsești în contul tău de client la beneficii.. pentru fiecare varianta si condițiile aferente.. Triplarea, adică înmulțirea cu 0.3 se face numai pentru anumite condiții, care au fost mentionate deja, este văzută ca un beneficiu de fidelizare..

delfinas
#StarMember
"Am 23.98E puncte orange"... aia e valoarea triplată a punctelor, care, după cum ți-au scris și colegii, sunt doar in cazul in care achiziționezi online un telefon, cu prelungirea abonamentului cu 24 de luni. Așa poți beneficia de "toată suma" pe care crezi că o ai tu. De fapt, "toată suma" ta, adică punctele reale sunt in valoare de doar 8.08 euro. Nu vă mai lăsați păcăliți de valoarea triplată! Citiți bine toate detaliile! In atașament vezi cele 2 variante de puncte, in cazul meu.