anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Puncte Orange Thank You la reîncărcare

Ionuț_catalin
Începător
Tocmai ce am încărcat cu 5 Euro credit și nu știu cum funcționează chestia asta cu acordarea punctelor căci am întrebat Orange ul dar mi s a răspuns vag. Mă poate ajuta cineva cu un răspuns? Trebuie neapărat 5 euro, căci acolo scrie minim 6 nu fix 6 dar mă rog cum am zis e prima dată când experimentez asta și nu știu cum și când se acordă punctele.
1 Soluţie acceptată‚

Razvan
#StarMember
Pentru a primi 20 puncte thank you este necesară reîncărcarea unui cont prepay de pe abonament cu o EO de minim 6 euro (plus TVA). Punctele se acordă pentru 3 reîncărcări lunare.

Vizualizare soluţie în postul original

4 Răspunsuri 4

Razvan
#StarMember
Pentru a primi 20 puncte thank you este necesară reîncărcarea unui cont prepay de pe abonament cu o EO de minim 6 euro (plus TVA). Punctele se acordă pentru 3 reîncărcări lunare.

Vio73
#StarMember
Salutare! Primești 20 puncte Orange Thank You doar la reîncărcarea unui prepay cu minim 6 euro, dar din My Orange. Ai detalii aici: https://www.orange.ro/orange-thank-you/ Baftă!

FLo1
#StarMember
”minim 6 euro” înseamnă de la 6,00 euro în sus.... cât vrei tu. Adică nu se aplică pentru 5,99 euro. Simplu. Restul s-a explicat deja de către colegi.

Ionuț_catalin
Începător
Am înțeles,mulțumesc frumos