anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Nu primesc pinate pentru 'plătește factura'

Stell
Începător
Am bani în cont, factura se plătește automat și nu primesc pinate pentru 'plătește factura'. Am scris un e-mail și mi-au răspuns sa caut pe chat..... Djingo e tembel și nu are răspunsuri sau variante pentru pinataparty.... Puteau sa ma redirecționeze spre cineva care rezolvă și știe cum sa procedeze. Cum primesc pinate dacă se plătește factura automat? Sa nu-mi spuneți să aștept sa rămân fără bani în cont...... Mulțumesc
1 Soluţie acceptată‚

Viocat
Senior certificat
Trebuie sa faci plata din aplicatia My orange de pe telefon. Plata facturii prin retragere automata din contul bancar nu indeplineste conditia de participare la Pinata Party. Opreste plata automata macar ptr factura viitoare, daca apare inainte de 1 februarie.

Vizualizare soluţie în postul original

3 Răspunsuri 3

delfinas
#StarMember
Stell, bun venit in Comunitate!!! Poți primi pinate doar daca plătești factura manual, prin aplicația My Orange, nici măcar prin varianta desktop/browser a My Orange. Plățile recurente (automate) se fac direct din cont, nu din aplicație, așa că nu poți primi pinate. "14. Acțiunea “Plata factura” va fi recompensată cu 5 Pinate care valoarează 70 puncte fiecare și se acordă exclusiv pentru prima plată de factură pe fiecare cod de abonat administrat în cont în decursul unei luni calendaristice din perioada Campaniei. Acțiunile se recompensează doar dacă se realizează cu succes din aplicația de mobil My Orange. Acțiunile se recompensează exclusiv după acceptarea termenilor și condițiilor Campanie, fiind incluse și acțiunile realizate cu cel mult 24h înainte de acceptarea termenilor și condițiilor." DETALII: https://www.orange.ro/aplicatii/regulament-campanie-pinata-party/

Viocat
Senior certificat
Trebuie sa faci plata din aplicatia My orange de pe telefon. Plata facturii prin retragere automata din contul bancar nu indeplineste conditia de participare la Pinata Party. Opreste plata automata macar ptr factura viitoare, daca apare inainte de 1 februarie.

Stell
Începător
Mulțumesc, mai rămâne să aflu cum opresc plata automată! 🙂