anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Donații puncte orange thank you

Neaplicabil
Cine dorește să doneze puncte să îmi pot schimba și eu telefonul ? mulțumesc anticipat
➡️ 0747xxxxxx
7 Răspunsuri 7

Jay
Campion certificat
Salut! In comunitate nu oferim datele personale.. deci fara numere de telefon, adrese mail, etc.. In rest, succes.. :) Se aduna destul de greu in timp, punctele thank you, dar, poate ai noroc.. Punctele adunate in comunitate nu sunt puncte thank you.. te ajuta doar sa fii in prima parte a clasamentului.. Dar, ai fost simpatic..

Vrajitoarea
Cunoscător
Eu sunt pe prepay, asa ca nu am cum sa iti transfer puncte, as vrea insa sa atrag atentia asupra urmatorelor aspecte - se poate face maxim un transfer de puncte Thank You într-o lună de facturare, o dată la 4 luni, în valoare de cel mult 300 de puncte. Transferul se poate efectua atâta timp cât ambele numere (atât cel de pe care se alocă, cât și numărul care primește punctele Thank You) au cel puțin 12 luni vechime în rețea și sunt active în momentul transferului. Un utilizator poate primi maxim 3 transferuri de puncte de la abonați diferiți într-o lună de facturare.

FaraUnID
Campion certificat
Si eu vreu sa-mi cumpar o resedinta la Monaco, un Ferrari in garaj si un yaht dotat cu heliport.

Jay
Campion certificat
Nu stiu cine l-a speriat asa tare, de-a fugit in cateva minute, dar, eu sigur nu.. :))

FaraUnID
Campion certificat
Si-a deschis cont dor pentru aposta o intrebare in care a lasat un numar de telefon, dupa care si-a sters contul. Cred ca acest tip de bordare spune totusi ceva.

Miha_Z
#StarMember
Ce ati facut mai??? Ati speriat noul membru si eu nici macar n-am apucat sa vorbesc cu el. Cand a auzit de pretentiile lui @FaraUnId a dat bir cu fugitii. :))

Vio73
#StarMember
Dacă a văzut că nu donează nimeni, s-a speriat și a fugit!