anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

De ce s-a injumatatit valoarea punctelor Thank You?

cossmynell
Junior
Aveti idee de ce s-a injumatatit valoarea punctelor thank you? Acum cateva zile aveam 340 de puncte = 99 euro (in magazinul online), iar acum cand m-am uitat am tot 340 de puncte = 51 euro (nu mai valoareaza 99 euro). Se calculeaza mai putin punctele acum sau a fost vreo oferta pana acum sa valoreze mai mult? Iar inainte la 50 tranzactii prin Orange Money pe luna valorau 15 euro iar acum 7,5 euro? Ma poate lamuri cineva? Multumesc
1 Soluţie acceptată‚

RafaHelper
#StarMember
Salut @cossmynell, Campania in care punctele Thank You valorau de 3 ori mai mult in magazinul online pentru achizitia unui telefon cu o perioada contractuala de 24 de luni s-a incheiat. Acum punctele valoreaza cu 50% mai mult in magazinul online. Intr-adevar si eu sunt dezamagit ca aceste puncte valoreaza mai putin acum, dar sper ca pe viitor sa mai fie campanii de triplare.

Vizualizare soluţie în postul original

9 Răspunsuri 9

Fastfurios20
Junior entuziast
Buna ziua,a fost oferta Orange pentru prelungire abonament prin comanda online punctele x3.Acum valuarea puntelor sunt 340X1.5=51 euro cat aveti acum.O zi buna

Jay
Campion certificat
Buna! De mulți ani punctele valorează cu 50% in plus la achiziția de telefon online cu prelungire de abonament pe 24 de luni, insa acum cateva luni, Orange a lansat o promoție cu punctele valorand triplu, promoție pe care a tot prelungit-o.. pana luna aceasta.. cand au revenit la valorile anterioare.. 1 punct = 0.10€ în magazinul fizic și 0.15€ în magazinul online.. Pentru cea de-a doua întrebare am atașat o captură.. intr-adevar acele puncte obținute cu OM, valorează online 7.5€/luna.. Au fost campanii lansate la începutul pandemiei, pentru o anumita perioada de timp și, prelungite de fiecare dată inainte de expirare..

RafaHelper
#StarMember
Salut @cossmynell, Campania in care punctele Thank You valorau de 3 ori mai mult in magazinul online pentru achizitia unui telefon cu o perioada contractuala de 24 de luni s-a incheiat. Acum punctele valoreaza cu 50% mai mult in magazinul online. Intr-adevar si eu sunt dezamagit ca aceste puncte valoreaza mai putin acum, dar sper ca pe viitor sa mai fie campanii de triplare.

FaraUnID
Campion certificat
In scurt timp vine peste noi perioada "nebuna" a mega reducerilor (sau mai bune spus a falselor reduceri sau reduceri superficiale) cu ocazia Halloween, Black Friday, Craciun, Anul Nou, etc. In mod cert pretul produselor in magazinul online va incepe sa creasca usor, usor, pentru ca la startul campaniilor de reduceri sa poate ridica, iarasi, valoarea punctului OTY la 3x. Asa a fost si in anii trecuti.

DanielaH
Moderator
Salut! Confirmăm și noi: Campania de triplare a punctelor Thank You s-a încheiat. Oferta curentă este cea în care “Punctele tale valoreaza cu 50% mai mult în online”.

Vio73
#StarMember
Și ce bine era cu ele triplate! Dar tragem aer în piept și ne revenim. Mulțumim de informație!

MihaelaC
Community Manager
Community Manager
Salut tuturor! Oferta a revenit și punctele Thank You valorează acum triplu pentru achiziția din online a unui telefon și prelungirea abonamentului pe 24 de luni: https://www.orange.ro/orange-thank-you/ V-ați dorit și a revenit 😄

Vio73
#StarMember
O veste excelentă, care nu poate decât să ne bucure! Mulțumim!

RafaHelper
#StarMember
Super tare, big LIKE. Multumim @MihaelaC!