anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

De ce nu pot folosi punctele Thank You pentru a lua un telefon in rate?

Viorel85
Junior entuziast
Buna ziua
Poate sa-mi explice careva de ce nu pot folosi punctele thank you ?
Vreau sa achiziționez in rate pe factura un telefon si-mi zice ceva de fidelizare. Am in trecut am putut.
1 Soluţie acceptată‚

arsradu
#StarMember & February's Problem Solver
Nu poti sa faci un abonament nou, cu telefon, cand mai ai 12 luni din cel existent. Trebuie sa ai maxim 6 luni ramase. Nu stiu care a fost situatia in trecut. Din cate stiu eu, asa a fost dintotdeauna. Si nu doar la Orange. Daca vrei sa-ti iei telefon in rate, recomand mai degraba Orange Money card de credit, sau orice alt card de credit, care iti ofera un numar suficient de rate (fara dobanda). Si il poti lua la liber, de oriunde. Nu te mai complici cu inca un abonament.
Client Orange

Vizualizare soluţie în postul original

2 Răspunsuri 2

arsradu
#StarMember & February's Problem Solver
Nu poti sa faci un abonament nou, cu telefon, cand mai ai 12 luni din cel existent. Trebuie sa ai maxim 6 luni ramase. Nu stiu care a fost situatia in trecut. Din cate stiu eu, asa a fost dintotdeauna. Si nu doar la Orange. Daca vrei sa-ti iei telefon in rate, recomand mai degraba Orange Money card de credit, sau orice alt card de credit, care iti ofera un numar suficient de rate (fara dobanda). Si il poti lua la liber, de oriunde. Nu te mai complici cu inca un abonament.
Client Orange

Vio73
#StarMember
Rate și o nouă achiziție cu prelungire poți face după 18 luni contractuale, deci în ultimele 6 luni. așa cum ți s-a spus și în mesaj de către consultant. Baftă!