anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Achiziție accesoriu telefon cu puncte Thank You

Nataliadumitru
Începător
Buna ziua, vreau sa achiziționez un suport pentru mașina cu punctele Orange, însă nu merge. Nu mi se scade valoarea punctelor. Cum se procedează ?
Mulțumesc.
6 Răspunsuri 6

Razvan
#StarMember
Teoretic, pui în coș accesoriile dorite și apoi completezi punctele thank you, care urmează să fie scăzute, ulterior. Dacă întâmpini probleme, depune o sesizare prin apel la 300.

Jay
Campion certificat
@Nataliadumitru, esti conectata la contul tau My Orange? Trebuie sa fii, ca sa ți se scadă punctele.. Poti pune o poza, fara date personale, doar a coșului de cumpărături? Cum stii ca nu ti se scad punctele? Am pus 2 poze cu o simulare făcută acum.. M-am conectat la My Orange și am 2 reduceri, hot summer și punctele oty.. Daca tu nu bifezi alt număr de puncte si valoarea achiziției depaseste punctele, acestea se scad automat integral..

Vio73
#StarMember
Punctele ți se scad la sfârșit, după ce pui produsul în coș și apoi, către finalizare, te întreabă la un moment dat dacă le utilizezi sau nu. Sau te pune să bifezi ceva. Succes!

Manuel_2
Începător
Conteaza vechimea de minim un an in retea pt a le putea folosi

Tina
Cunoscător certificat
Și eu le-am folosit acum doua luni. Parcurge toți pașii. La unul dintre pași te informează câte puncte și cât valorează și te întreabă dacă vrei sa le folosești.

DanielaH
Moderator
@Nataliadumitru, ai reușit să achiziționezi suportul pentru mașină folosind punctele TY?