anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

[Încheiat] Primesc 50 puncte thank you dacă plătesc factura prin Orange Money?

Razvan
#StarMember
Luna aceasta este promoție la plata factură ORO, prin aplicația My Orange, primești 50 puncte. Dacă se face plata facturii Orange prin aplicația Orange Money se mai primește bonusul de puncte thank you? Mulțumesc!
1 Soluţie acceptată‚

Salut, Primesti 50 de puncte Orange Thank You, doar daca plata este efectuata prin aplicatia My Orange. Oferta este valabilă până la 9 iunie 2020. Alocarea bonusului se face o singură dată pe perioada campaniei, pe codul de abonat pentru care se face plata.

Vizualizare soluţie în postul original

33 Răspunsuri 33

Jay
Campion certificat
Eu cred ca primești 50 de puncte doar dacă plătești din My Orange, indiferent de card, dar, daca este cardul Orange Money, primești si niște puncte conform ofertei curente OM..

Miha_Z
#StarMember
Atata timp cat sunt 2 aplicatii si 2 oferte diferite ar trebui sa beneficiezi si de cele 50 de pct datorita platii cu Orange Money, cat si punctele thank you aferente facturii.

Ascary
Campion certificat
Nu Razvan. Doar daca platesti prin My Orange. Prin OM primesti 10% inapoi din valoarea facturii in anumite condiții. Daca esti vanator de puncte OTY mai bine sa platesti prin My Orange si apoi sa le valorifici ulterior.

teacher_
#StarMember
Eu nu vad de ce nu s-ar primi, din moment ce e bonus. A mai fost un topic, și nu am văzut dacă s-a primit un răspuns oficial...

Razvan
#StarMember
Eu am plătit în avans, la factura și nu am primit bonus. Factura o plătisem pe 4 aprilie, dacă nu mă grăbeam prindeam promoția. @ascary, 50 puncte thank sunt mai mult decât 10% cashback prin OM luna aceasta.

Ascary
Campion certificat
Asa este Razvan,valoare punctelor OTY poate fi mai mare,mai ales daca aceasta se tripleaza in magazinul online.Si eu am pendulat daca să platesc prin M.O. sau prin O.M.

Vio73
#StarMember
Și eu am plătit-o în avans și văd că nu mi-au intrat puncte. De regulă, las pentru încă o factură banii înainte, iar de data asta, se pare că mi-am luat oarecum țeapă!

Jay
Campion certificat
Asa e cand te grabesti :))).. Eu am scadența pe 21 și am achitat factura pe ~ 8-9, nu mai știu exact... ☺

Vio73
#StarMember
Nu mă grăbesc, eu așa plătesc mereu, dar mi se părea corect să dea punctele și pentru cei care au plătit-o înainte!

Jay
Campion certificat
Vorbeam mai mult pentru mine ca m-am grăbit.. pentru ca am plătit factura prea devreme și am ratat punctele, dar, chiar si asa, daca promotia este intr-o anumită perioadă, nu consider ca ar trebui sa se aplice și în afara intervalului.. ce rost mai au atunci acele intervale?!.. Eu am card la Unicredit și tocmai a început un concurs la ei, din data de 16... În condițiile în care eu am achitat pana în data de 15 câteva colete online și, am achitat prea devreme utilitățile.. care aveau scadenta la sfârșitul lunii și care, de asemenea intrau in concurs... deci... ma simt ca elevul care învață în mod constant, iar, cei premiați sunt cei care învață in ultimul moment.. :)))) Asta e.. oricum consider ca cei de la UCB au fost smecheri.. au început concursul dupa ce a terminat toată lumea cumparaturile.. ca pe 16 toată lumea făcea cozonaci și altele de genul asta.. nu plati, de facturi sau cumpărături online 🙂

Vio73
#StarMember
De acord. Eu însă o am plătită mereu cu o lună înainte și nu văd din ce cauză n-ar fi bine, dar asta este.

Salut, Primesti 50 de puncte Orange Thank You, doar daca plata este efectuata prin aplicatia My Orange. Oferta este valabilă până la 9 iunie 2020. Alocarea bonusului se face o singură dată pe perioada campaniei, pe codul de abonat pentru care se face plata.

Florin
Cunoscător
Salut all, oferta cu 50 puncte la plata facturii prin MyOrange este lunara sau a fost o oferta luna asta?? Multumesc.

Jay
Campion certificat
Salut! Este o promoție, nu este lunara.. dar, uneori, promoțiile se mai prelungesc.. 🙂