anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

[Încheiat] La ce suma se aplica returnarea 10% din valoarea facturilor prin Orange Money?

Valentina_5
Începător
As vrea sa stiu, in legatura cu plata facturii prin orange money si returnarea in bani in cont a 10% din valoarea acesteia, la ce suma se aplica?
1 Soluţie acceptată‚

FaraUnID
Campion certificat
Din informatiile existente la ora actuala pe site-ul Orange: Primești 10% din valoarea facturilor Orange sau a reîncărcărilor Orange PrePay (în limita a 40 lei/lună), prin aplicația Orange Money. Nu cred ca este un prag minim. Spre exemplu, la o factura de 150 lei, ar trebui sa primesti 15 lei inapoi.

Vizualizare soluţie în postul original

7 Răspunsuri 7

Ascary
Campion certificat
Buna si bine ai venit pe comunitate. Primesti 10% inapoi din orice sumă aferentă facturii Orange platita prin Orange Money până la 400 de lei,adica maxim 40 de lei retur in contul tau.

Elena_5
Junior
buna,banuiesc ca la orice suma se reduce 10%din valoare.

Ascary
Campion certificat
Elena repet,doar maxim 400 de lei. De exemplu daca valoarea facturii tale este de 500 sau 600 de lei tot 40 de lei primesti inapoi. Nu uita,de acum primesti 10% inapoi si din valoarea reincarcarilor prepay. 🙂

FaraUnID
Campion certificat
Din informatiile existente la ora actuala pe site-ul Orange: Primești 10% din valoarea facturilor Orange sau a reîncărcărilor Orange PrePay (în limita a 40 lei/lună), prin aplicația Orange Money. Nu cred ca este un prag minim. Spre exemplu, la o factura de 150 lei, ar trebui sa primesti 15 lei inapoi.

Ascary
Campion certificat
Asa este FaraUnID,nu exista un prag minim.

Valentina_5
Începător
Multumesc. Doar ce am aflat ca nu mai e activ acel bonus

Ascary
Campion certificat
Despre ce bonus vorbesti Valentina? Daca te referi la aceasta promotie,10% inapoi prin plata facturii Orange cu Orange Money,da este valabilă.