anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

[Încheiat] Cum pot câștiga 1000 de euro cu Orange Money?

Ascary
Campion certificat
Am auzit o reclamă la radio cum că se pot câștiga 1000 de euro cu Orange Money. Ce trebuie sa fac că să intru în concurs?
1 Soluţie acceptată‚

Ciucuras
Cunoscător certificat
Daca efectuezi plati lunare cu cardul orange poti castiga. Este un parteneriat cu Visa din cate am citit. Poti efectua plati pana pe 9 iunie 2019 ca sa intri in concurs. Extragerea este prin tragere la sorti, sunt extrageri saptamanale, iar premiul cel mare este de 10.000 Euro. Succes Ascary!!!!

Vizualizare soluţie în postul original

8 Răspunsuri 8

Romeo_
Senior certificat
Si eu sunt interesat daca e valabila si pt cei care nu detin card sau doar pt cei care au deja

Ciucuras
Cunoscător certificat
Daca efectuezi plati lunare cu cardul orange poti castiga. Este un parteneriat cu Visa din cate am citit. Poti efectua plati pana pe 9 iunie 2019 ca sa intri in concurs. Extragerea este prin tragere la sorti, sunt extrageri saptamanale, iar premiul cel mare este de 10.000 Euro. Succes Ascary!!!!

Vio73
#StarMember
Poți dacă efectuezi plăți prin intermediul cardului Orange.

Miha_Z
#StarMember
Daca platesti cu cardul Visa poti castiga 1.000 de euro saptamanal. Iar daca iti folosesti pentru prima data cardul Visa la cumparaturi in perioada campaniei 22.04.2019 – 09.06.2019, poti castiga marele premiu de 10.000 de euro, prin tragere la sorti. Marele premiu e un motiv bun de a incepe sa folosim acest serviciu. Asa ca mult noroc!

Laura_cio
Senior
Dacă faci plăti pana pe 9 iunie, intri automat in extragerea pentru tragerea la sorți și poți câștiga bănuții.

Romeo_
Senior certificat
Pacat ca nu am un card / Si pana sa imi fac eu / Se termina si concursul / Nu mai castig nici un leu

Miha_Z
#StarMember
Din pacate Romeo s-a terminat concursul. Noi il asteptam pe urmatorul. :))

Vio73
#StarMember
Și eu mă pregătesc să-mi fac un card din ăsta.