anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

[Încheiat] Au inceput plățile pentru campania "Bine cand ofer, grozav cand primesc"

Ascary
Campion certificat
Astazi au inceput platile pentru cei care au folosit Orange Money pentru platile online sau platile contacless in magazine,cu telefonul sau ceasul.
Sa fie primit! 🙂
25 Răspunsuri 25

Miha_Z
#StarMember
A fi frumos ca numele castigatorului sa fie postat si in cadrul acestei intrebari. M-as bucura mult sa fie si membru al Comunitatii.

roebrt
Junior
Salut, unde găsesc detalii despre promoție?

Jay
Campion certificat
S-a încheiat la jumătatea lunii martie.. acum isi primesc premiile cei care au îndeplinit condițiile..

roebrt
Junior
Totul s-a încheiat la jumătatea lui Martie? 🙂 mersi

Jay
Campion certificat
Scuze, incercam sa raspund aici de fapt.. Nu stiu să fie o promoție în acest moment, dar, poate stiu alți participanți din comunitate..

Corina_17
Începător
I-am văzut în 31 martie în Orange Money (50 lei) și mi-a luat un pic de timp să-mi dau seama despre ce e vorba. Uitasem de campanie și n-am primit nici un sms. 🙂

Eduard_2
Începător
Salut, Aveti idee daca s-a afisat lista cu castigatorii premilor de 1000 euro plata prin nfc?

teacher_
#StarMember
Salut @Eduard. Nu am văzut nicăieri lista câștigătorilor, deși concursul s-a terminat pe 12 martie... Poate ne lămurește un admin.

MihaelaC
Community Manager
Community Manager
Salut! Verificăm și revenim aici cu un răspuns 🙂

MihaelaC
Community Manager
Community Manager
Ne-au răspuns colegii noștri și câștigătorii sunt în curs de validare, lista va fi publicată pe site. O să vă ținem la curent și aici.

DanielaH
Moderator
Lista câștigătorilor a fost afișată pe site: https://www.orange.ro/money/oferte/.