anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Unde îmi pot vedea badge-urile și nivelul?

MihaelaC
Community Manager
Community Manager

Ai cont în comunitate și vrei să vezi badge-urile tale și punctajul pe care îl ai?

Este foarte simplu, trebuie doar să dai click pe avatarul tău din colțul dreapta sus și se va deschide pagina ta de profil unde poți vedea la ce nivel ai ajuns și ce badge-uri ai deblocat.

 

Update - Odată cu migrarea la noua platformă, în Comunitatea Orange nu se mai acordă puncte, rămân doar recompensele sub forma de badge-uri si niveluri. Deasemenea, opțiunile de clasament și prieteni nu mai sunt disponibile.

51 Răspunsuri 51

Bogdan
Junior
Bravo Orange, îmi place ideea!

Deyu23
Explorator
Super tare 😄 Ar fi fain un concurs ca si celalalt operator 🙂 Ma innbunesc colegii la lucru, cu ale lor cartonase

ClaSSiC
Începător
Interesant si atractiv

R4z
Junior
De laudat initiativa de a forma o cumunitate orange, nu doar un bussines ci o familie.

MihaelaC
Community Manager
Community Manager
Ne bucurăm să vedem un astfel de feedback din partea voastră, contează foarte mult. Mulțumim că faceți parte din această comunitate!

DC
Junior entuziast
Imi permit sa sugerez ca odata cu punctele si badge-urile sa oferiti si chestii minore palpabile, cum ar fi GB de net, minute, valabilitate pentru cartele, puncte OTY, extraoptiuni pe cartela cu pret redus, spatiu suplimentar in cloud, acces temporar(1-2-3 luni) la diverse servicii(HBO Go/Netflix) etc. Daca doriti sa nu incurajati postarile inutile, puteti acorda beneficii manual, unor postari selectate de useri ca "solutii" si apoi selectate de voi. Sau orice alta varianta. In felul asta incurajati utilizatorii ca-i vede cineva si nu urla singuri la luna. Niste beneficii strict virtuale nu mai reprezinta nimic, sunt N forumuri pe planeta asta, ca scrie acolo in dreptul pseudonimului Tractorist sau Medium sau Active member e tot aia, oamenii nu mai sunt deloc atrasi de rank-uri virtuale.

Vio73
#StarMember
Mi se par idei bune și ceea ce propui tu! Poate se și concretizează! Mă refer, evident, la minute și gb!

Ascary
Campion certificat
Nu mi se pare că cineva "urla precum câinii la lună". Am remarcat că oricine a pus o întrebare i s-a raspuns.Nu am văzut nici o întrebare fără câteva răspunsuri,unele mai bune altele complete. Activitatea zilnica de pe Comunitate dovedește asta. Sunt sigur că sunt mulți membri care chiar daca nu scriu urmăresc postările de aici.

MihaelaC
Community Manager
Community Manager
@DC mulțumim mult pentru propuneri, chiar avem în plan un program special pentru cei mai activi membri. O să vă dezvăluim mai multe detalii în curând 🙂

Razvan
#StarMember
Așteptăm cu interes programul special pentru membrii comunității.

Firefly
Cunoscător
Subscriu @ Ascary, de exemplu eu, vad cam tot ce mișcă în comunitate dar de multe ori nu ofer un răspuns pentru a nu dubla răspunsurile sau pentru a nu da unul doar de umplutura. Ochii din umbra sunt peste tot în comunitate.

Neaplicabil
Super tare!Multumim pentru toate informatiile!!!

Mariana_8
Începător
Super tare multumesc pentru raspunsuri

Aydinel
Începător
Imi plac provocările și concurența. Motivație sa castig multi prieteni si beneficii

nanaynwa
Începător
Distractiv