anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Unde îmi pot vedea badge-urile și nivelul?

MihaelaC
Community Manager
Community Manager

Ai cont în comunitate și vrei să vezi badge-urile tale și punctajul pe care îl ai?

Este foarte simplu, trebuie doar să dai click pe avatarul tău din colțul dreapta sus și se va deschide pagina ta de profil unde poți vedea la ce nivel ai ajuns și ce badge-uri ai deblocat.

 

Update - Odată cu migrarea la noua platformă, în Comunitatea Orange nu se mai acordă puncte, rămân doar recompensele sub forma de badge-uri si niveluri. Deasemenea, opțiunile de clasament și prieteni nu mai sunt disponibile.

51 Răspunsuri 51

delfinas
#StarMember
Mie mi-ar placea optiunea de mesaj privat in situatia in care discutia nu are legatura cu misiunea acestei comunitati. De ex, am vazut ca o membra adora sa faca fotografii cu telefonul si voiam sa ii recomand un grup pe Facebook, care aduna persoane cu aceeasi pasiune, dar nu mi-am permis sa fac asta public.

Vio73
#StarMember
Da, trebuie înființată și o astfel de opțiune.

Pastilchen
Explorator
Mulțumesc.

Anonim
Neaplicabil
Click dreapta sus pe numele contului si la misiunile mele

Alex_G_
Cunoscător
Am început și eu sa ma familiarizez cu platforma și sa găsesc informațiile mai ușor, la început imi era destul de greu sa intru in toate aceste opțiuni, însă acum mi se pare foarte simplu și găsesc tot ce am nevoie despre activitatea mea din contul meu, acolo unde imi văd numele, avatarul și dedesubt la nume scrie și nivelul atins de mine.

Vio73
#StarMember
Sincer, și eu m-am obișnuit destul de bine, după mai mult de o lună.

Arthur80
Junior
multumit de raspuns

Vasile_Denis
Junior entuziast
La tine pe profil când dai sa te conectezi

Sularov
Junior
Este interesantă această comunitate

bobyboy53
Junior
interesant e ca afli foarte multe despre tot ce inseamna Orange si iti faci prieteni

Vio73
#StarMember
Așa este! Cei cu vechime mai mare, am aflat deja!

Bguy
Începător
În dreapta sus.

Veres89
Junior
Este important sa te afli intr-o comunitate

Vio73
#StarMember
Este foarte important, plăcut, intuitiv, reconfortant, etc.

Miha_Z
#StarMember
Pentru mine a devenit o placere sa intru zilnic in comunitate, sa vad ce subiecte se mai dezbat si sa conversez cu voi.