anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

[Încheiat] Fiți gata, pe locuri, start provocării lunii Octombrie!

MihaelaC
Community Manager
Community Manager

Salut tuturor!

 

Badge-ul lunii Octombrie s-a lăsat puțin așteptat, dar este acum aici, sub forma unei provocări "altfel" 🙂

Pentru că ne dorim să îmbunătățim experiența voastră și a viitorilor membri, am pregătit un chestionar scurt. Durează doar 5 minute, iar răspunsurile voastre ne vor ajuta foarte mult pentru a dezvolta comunitatea împreună. În plus, primiți badge-ul Octombrie pentru răspunsuri 🙂

 

Vom debloca badge-urile la începutul fiecărei săptămâni pentru cea precedentă.

 

Să avem o lună însorită!

 

Start chestionar

17 Răspunsuri 17

Jay
Campion certificat
Let the games begin.. 🙂

Vio73
#StarMember
Luna octombrie este supranumită și ,,brumărel". Se spune din bătrâni că că, dacă în luna octombrie este multă brumă sau zăpadă, frig sau ger, luna ianuarie va fi blândă și mai caldă. Dacă va ploua mult, în decembrie vântul va urma să bată puternic, dacă tună, iarna va fi ușoară, iar dacă este ceață multă, va fi zăpadă multă în decembrie. Dacă frunzele arborilor cad curând, anul următor va fi roditor, dacă nu, iarna va fi târzie, dar grea. Nu știu dacă se vor confirma sau nu cele spuse din bătrâni, dar nu ne rămâne decât să așteptăm și să vedem ce va fi! Mulțumim pentru provocarea lunii!

FLo1
#StarMember
De mult era chiar necesar / Si am propus, dar in zadar, / Dar iată: momentul a sosit / Cu chestionarul potrivit.

Neaplicabil
Done .Am completat și eu chestionarul.

Miha_Z
#StarMember
Frumoasa noua provocare. Chestionar rezolvat.

MihaelaC
Community Manager
Community Manager
Am deblocat primele badge-uri. Mulțumim și bravo!

Neaplicabil
Am luat badge ul și 20 de puncte . Am luat și 100 giga de net din porția pe luna asta din my Orange . O zi plină de împliniri astăzi alături de prietenii noștri de la rețeaua Magna cum laudae din România . Mulțumiri Mihaela și colegii .

Vio73
#StarMember
Am completat și eu chestionarul. Nu îl observasem inițial, dar am revenit și am rezolvat problema. Mulțumim!

Ascary
Campion certificat
Done ! Sa-l luam si pe acesta :))

CristianP
Junior entuziast
“Sa avem o luna insorita.” A plouat acum cateva zile... :-/ Eu zic sa avem o luna plina de update-uri la MyOrange si Yoxo apps. Sa ne zbarbnaie telefonul cu notificari ca exista o versiune noua a aplicatiilor preferate de la Orange. Ca un cadou de Craciun, inainte de Craciun. Si evident, mult soare.

MihaelaC
Community Manager
Community Manager
Luni vom debloca următoarea tranșă de badge-uri @Ascary și @Vio73 @Noah ne bucurăm că îți place și campania nouă din My Orange cu banca de net :) @CristianP așa să fie, să "plouă" cu update-uri și în rest mult soare.

Neaplicabil
Voi fi pregătit și luni .Nu mai este mult până atunci .

Ascary
Campion certificat
L-am "impuscat" si pe acesta :))

FLo1
#StarMember
@Ascary: Sper ca l-ai ciuruit bine.