anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Am comandat online un telefon în rate. Trebuie să plătesc ceva la livrare?

Alexandra_13
Începător
Am comandat online un telefon în rate. Trebuie să plătesc ceva la livrare?
1 Soluţie acceptată‚

Ascary
Campion certificat
Asa se obisnuieste, o simulare a ratelor, dar nu vei plati nimic la livrare daca ai avut cost 0.

Vizualizare soluţie în postul original

10 Răspunsuri 10

Ascary
Campion certificat
Nu, nu platesti nimic daca nu ti s-a cerut la finalizarea platii. Eventual transportul.

Jay
Campion certificat
Plătești conform comenzii.. Dacă spune că ai sau nu ceva de plata "acum".. Ce spune că ai de plata acum, atât plătești.. De obicei, la finalul unei comenzi este specificat acest lucru..

Ascary
Campion certificat
Transportul este 3 euro de obicei, insa daca valoarea produsului e mare nu se percepe taxa de curier.

Alexandra_13
Începător
M-a nedumerit faptul ca la finalizarea comenzii îmi zicea cost 0 iar când am cerut detalii îmi apărea suma integrală a produsului comandat. Cu toate ca am primit prin mail documentul prelungirii abonamentului plus un atașament detaliat cu toate ratele care trebuie să le plătesc în decurs de 24 luni

Ascary
Campion certificat
Asa se obisnuieste, o simulare a ratelor, dar nu vei plati nimic la livrare daca ai avut cost 0.

Gianni
Cunoscător certificat
Dacă a apărut cost 0 înseamnă că transportul este gratuit. Vei plăti numai ratele care ți-au fost calculate pentru produsul comandat. O zi bună..!))

Razvan
#StarMember
Probabil că livrarea telefonului se va face cu întârziere, toți curierii sunt super aglomerații zilele acestea, mai mult decât de BF.

Vio73
#StarMember
Nu vei plăti nimic în plus, dacă este de valoare mai mare, dar vor fi ceva întârzieri.

Gianni
Cunoscător certificat
Mai devreme sau mai tïrziu, nu cred că are vreo importanță. Totul e să ajungă într-un final iar noi să fim sănătoși, să ne putem bucura alături de cei dragi..!!))

Vio73
#StarMember
Normal că nu contează prea mult, iar important este să vină totuși!