anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Pe același titular abonament voce se poate activa încă un serviciu Orange love??

Kosty_1
Începător
Buna ziua! Teoretic la prelungirea pe încă doi ani a serviciilor fixe tv și internet ar fi trebuit să pot să mai achiziționez in rate pe factura diferite obiecte conectate, in cazul meu un tv sau o consola sau un sistem audio...????
1 Soluţie acceptată‚

Vio73
#StarMember
Salutare! Cu siguranță da, dacă până acum ai fost bun platnic și nu ai înregistrat întârziere la plata abonamentelor/ ratelor. Eu am două pachete Love, unul prin fibră și altul rural. Detaliile le discuți cu reprezentanții Orange, dar la fiecare reprelungire poți achiziționa în rate telefoane, console, etc. Nu te aștepta însă să primești reducerea pentru vechime nici la reprelungirea pachetului Love, nici dacă mai faci încă unul pe același nume. Baftă!

Vizualizare soluţie în postul original

1 Răspuns 1

Vio73
#StarMember
Salutare! Cu siguranță da, dacă până acum ai fost bun platnic și nu ai înregistrat întârziere la plata abonamentelor/ ratelor. Eu am două pachete Love, unul prin fibră și altul rural. Detaliile le discuți cu reprezentanții Orange, dar la fiecare reprelungire poți achiziționa în rate telefoane, console, etc. Nu te aștepta însă să primești reducerea pentru vechime nici la reprelungirea pachetului Love, nici dacă mai faci încă unul pe același nume. Baftă!