anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Parere despre internetul și televiziunea de la Orange

Vio73
#StarMember
Eram curios dacă ar fi mai atractiv să vii cu toate serviciile la Orange.
86 Răspunsuri 86

BikermanRO
Junior
Răspunsul sec este da. Televiziunea prin satelit este foarte ok, calitatea transmisiei este foarte bună. Pe partea de internet am un Home Net 4G care funcționează bine, conexiune stabilă, viteză ok. Poate traficul inclus ar fi bine să crească dpdv al cantității. Un alt avantaj este că am toate serviciile la un singur operator.

Ascary
Campion certificat
Televiziunea prin satelit este net superioara televiziunii prin cablu

Jay
Campion certificat
La prima vedere pare tentant, mai ales la inceput, oferte/reduceri/etc... in ce ma priveste insa, pe partea aceasta de televiziune nu eu hotarasc..

Miha_Z
#StarMember
Si eu am avut televiziune prin satelit de la Orange si am fost multumita. De ani buni televiziunea prin cablu si internetul le am de la RDS si nu am avut ce le reprosa. Semnal bun, pret acceptabil sunt aspectele pt care tot am continuat colaborarea cu ei.

Romeo_
Senior certificat
Tv de la Orange e prin cablu sau prin satelit?

Miha_Z
#StarMember
Romeo, Orange ofera ambele variante. Acolo unde nu pot ajunge cu cablu, ofera varianta televiziunii prin satelit.

Ascary
Campion certificat
Este și tv Orange prin internet.

Stefanidis
Junior entuziast
Salut! Eu m-am transferat cu totul la Orange. Am avut UPC, Digi și acum Orange. Până acum n-am întâmpinat probleme grave. Semnalul este bun, pentru TV, chiar și pe timp de furtună, că tot s-au întețit în ultima vreme, iar la internet, la cât îl folosesc, mă declar mulțumit. Am prins o ofertă bună, la o "aniversare" a abonanentului mobil și pentru o reducere de 30 procente față de costul facturii Digi, plus o reducere substanțială pentru un telefon mobil nou, am făcut pasul spre Orange. Nu sunt cu testele, să văd cu cât e viteza mai mare, semnalul mai bun etc și la cât folosesc televizorul (aproape deloc), mă declar un utilizator modest, deci, ușor de mulțumit, în privința acestor lucruri. ;) În concluzie, bani mai puțini + un semnal bun, raportat la momentul când deschid eu televizorul + o conexiune bună la internet, pentru mine = hai la Orange!

Ascary
Campion certificat
Stefanidis și eu sunt în barca ta,cu toate serviciile la ei (la Orange) 🙂

Neaplicabil
Inca nu cred ca oferta orange este atat de ofertanta, inca nu au acooerire

badpetre
Junior
Servicii de calitate internet si tv prin fibra de la orange cu 9 euro.am de aproape 2 ani aceste servicii si nu am avut niciodata probleme.viteza la internet este f buna iar semnalul tv ff bun.recomand

mariussruben89
Explorator entuziast
Eu folosesc servicii fixe Orange, prin fibra,sunt mult peste media altor operatori,plus ca nu am surpriza ca alti operatori sa introduca ceva canal sau sa scoată,atata timp cat este in grila.

Mojyck
Junior
Da, îmi doresc sa am toate serviciile de la Orange, dar deocamdată televiziunea și internetul prin cablu nu sunt disponibile în zona unde locuiesc eu.

mariussruben89
Explorator entuziast
Salutare,Mojyck, Da asa este din pacate,deocamdata zonele care nu sunt acoperite prin fibra optica ,desi sunt in plina expansiune,ca sa fie acoperite cat mai multe zone prin acest sistem,se ofera in schimb,prin satelit acces la Televiziune si internet.

Aurora
Junior
Eu am toate serviciile de la Orange și sunt mulțumită. Am abonament TV, abonament internet și 3 abonament de voce.