anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Activare pachet Orange Love

Miha_Z
#StarMember
Doresc sa activez un pachet Orange Love si am doar abonament de voce. Ce pași trebuie sa urmez?
1 Soluţie acceptată‚

Tina
Cunoscător certificat
Poți să intri in My Orange și cauți oferta Orange Love. Activezi un abonament de internet prin fibră și gata. Poți să ceri să fi contactată sau să suni la 0800400400. Și eu îmi doresc să trec la Orange Love. Mă tentează și bonusul de 200 de euro pe care l-aș primi. Ar fi avansul pentru un smart tv.

Vizualizare soluţie în postul original

16 Răspunsuri 16

Vio73
#StarMember
Trebuie să te abonezi la tv și net prin fibră!

Tina
Cunoscător certificat
Poți să intri in My Orange și cauți oferta Orange Love. Activezi un abonament de internet prin fibră și gata. Poți să ceri să fi contactată sau să suni la 0800400400. Și eu îmi doresc să trec la Orange Love. Mă tentează și bonusul de 200 de euro pe care l-aș primi. Ar fi avansul pentru un smart tv.

Laura_cio
Senior
Poți alege oferta pentru Orange Love din contul tău Orange. Îți extinzi pachetul inițial.

Razvan
#StarMember
Bonusul e pana la 200 euro, câte 10 euro pentru fiecare an petrecut în rețeaua Orange.

Vio73
#StarMember
Sunt mai multe beneficii. O spun din prisma unuia care folosește acest serviciu. Oricum, una peste alta, se oferă multe beneficii față de ce mai există în piață la ora actuală.

Ascary
Campion certificat
Păcat că nu pot beneficia și eu de acest pachet,neaflandu-ma in aria de acoperire.

Miha_Z
#StarMember
Poate pe viitor isi vor mari aria de acoperire si te vei putea bucura si tu de acest pachet.

Vio73
#StarMember
Pachetul Love este disponibil și cu tv satelit și net fix 4g.

Ascary
Campion certificat
In Deltă Dunării nu cred că va trasa vreodată fibra optica,așa că singura varianta va rămâne televiziune DTH și internet mobil.

Vio73
#StarMember
Merge și fără fibră optică să activezi pachetul Love, adică prin intermediul netului fix 4g și a dth-ului.

Ascary
Campion certificat
Posteaza-mi te rog un link că sa verific aceasta informatie. Mulțumesc.

Vio73
#StarMember
Ok. https://www.orange.ro/love/satelit/client-orange/index.html

Jay
Campion certificat
Eu n-am cum sa fac aceasta schimbare, dar, am fost sunata de multe ori si am primit si sms-uri.. Si am fost intrebata si cand am achitat factura la un orange store.. Cred ca sunt si lucruri care ar tb facute personal, este adevarat ca e mai simplu si necesita mai putin timp, varianta online si, cu siguranta gasesti in contul tau My Orange sectiune tv sau sectiunea net unde poti bifa ca doresti sa fii contactata, dar, pt o astfel de schimbare eu as merge sa vorbesc direct la Orange..

Vio73
#StarMember
E un pachet pe care dacă-l alegi, n-o să regreți!